Akasyalar çiçek açtı

Yıllardır başarılı çalışmaları, bol reytingli tiyatro oyunlarıyla adından söz ettiren Akasya Asıltürkmen, bu kez özel hayatıyla gündeme geldi. Son altı aydır, Serdar Özerman'la birlikte olan oyuncu, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir haberle nişanlanarak, uzun süreli yalnızlığına nokta koymuş oldu.

Tiyatro camiasının dışından, özel sektörden olan damat adayı, oldukça iyi bir tiyatro izleyicisi. Bir oyuncuyla birlikte olmanın zorluklarının farkında olan Özerman, büyük bir olgunluk ve anlayışla genç oyuncunun kalbini kazanmayı başardı.

Genç çift, arkadaş çevresinde yaptıkları bir nişan töreniyle yüzüklerini takarak, evliliğe giden yolda ilk adımı atmış oldular. Konu hakkında görüşlerini aldığımız Asıltürkmen:
‘’ Her sanatçıyı bilmem ama biz oyuncuların sporcu gibi yaşaması gerekiyor. Belli bir düzen ve disiplin içinde yaşamak için, yardımlaşma şart. Ben şanslıyım. Serdar bana çok yardımcı oluyor. Eğer isterse ben de ona. Tabii ki uzun süre yalnız yaşadıktan sonra birine alışmak, birlikte yaşamak kolay değil. İlk başlarda zorlandım. Ancak Serdar, kararlı, olgun, yapıcı tavrıyla beni çabucak etkiledi. İlişkinin keyifli yanlarını gördükçe, endişelerimin yersiz olduğunu anladım. Her gün daha da güzelleşen bir birliktelik bu. Süreçte huzur geldiyse masal gibidir o ilişki.’’ Diyerek bir ilişki yaşamanın kişiyi büyüten, olgunlaştıran bir deneyim olduğuna vurgu yapıyor.

Biz de genç çifti yürekten kutluyor, mutluluk dolu bir yaşam öyküsünün kahramanları olmalarını diliyoruz. 


Bu arada Akasya Asıltürkmen’i geçen sezon izleyemeyenler için güzel haber ‘’ İnternette Tanışan Son Çift  ‘’ oyunu devam ediyor. Aralık ayı için Sakarya ve Ankara seyircisiyle buluşmaya hazırlanan oyunun biletlerini Biletix’ ten temin edebilirsiniz.


bu yazımda   " Ana Manşette" ..
YORUM EKLE
banner441

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568