Aysun-Ali Kocatepe’den şarkılı türkülü öykülü bir gösteri

Dlek Bozdemir /ANKARA - Aysun-Ali Kocatepe’den şarkılı türkülü öykülü bir gösteri ANKAmall sağlık, moda, müzik söyleşileri birbirinden değerli konukları ağırlarken Aysun ve Ali Kocatepe de müzik ve hikayeleri ile söyleşilere renk kattı

Aysun-Ali Kocatepe’den şarkılı türkülü öykülü bir gösteri

Milyonların sevgilisi Aysun ve Ali Kocatepe çifti Ankaralılara hem unutulmaz şarkıları hem de hikayelerini sundu.  Ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği söyleşide artık klasikleşmiş dillerden düşmeyen şarkılar çiftin eşsiz yorumuyla kulakların pasını silerken, müthiş hikayeleri duygulu anlar yaşattı.

Nereden geldi bu ilham perileri
“Hey gidi dünya hey”, “Mazi kalbimde yaradır”, “Benim meskenim dağlardır dağlar”, “Sessiz gemi”, “İspanyol meyhanesi”, “Küçük bir aşk masalı” ve “Lüküs hayat” gibi müzik tarihine damga vurmuş eserler dinleyenleri büyüledi. Şarkıların, şiirlerin hikayeleri ise Sabahattin Ali, Nazım Hikmet, Yahya Kemal Beyatlı, Ümit Yaşar Oğuzcan gibi ünlü şairlerin yaşadığı yıllara götürdü; şiirlere hayat veren aşk hikayeleri Kocatepe’lerin etkileyici sunumuyla duygu fırtınası yaşattı. Ünlü çift, “nereden geldi bu ilham perileri” diyerek tarihe kazınan hikayeleri dinleyenlerle paylaştı.

Aysun-Ali Kocatepe ünlü konuklarıyla sohbete devam edecek
ANKAmall müzik söyleşilerinin ilkinde, bir araya geldiği Ankaralılara unutulmaz bir gösteri sunan çift, ünlü konuklarıyla sohbete devam edecek. Her Çarşamba saat 18.00’de gerçekleşecek söyleşilere 29 Kasım’da Özgün, 6 Aralık’ta Betül Demir, 13 Aralık’ta da Grup Gündoğarken konuk olarak katılacak.

Sağlık ve moda söyleşileri de tam gaz
Hafta içi hemen her gün uzman konuklarıyla ziyaretçilerini buluşturan ANKAmall’da sağlık ve moda söyleşileri de tam gaz devam ediyor. Ebru Şallı, Atıl Kutoğlu ve Şeyda Coşkun’dan sonra yine çok ünlü isimler AVM’de olacak. 23 Kasım’da Raşit Bağzıbağlı, 28 Kasım’da Ender Saraç, 30 Kasım’da Dilek Hanif, 5 Aralık’ta Osman Müftüoğlu, 7 Aralık’ta da Özlem Süer söyleşilerin konukları olacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 18:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568