Boyner’de Çanta ve Ayakkabı Festivali Başladı

Boyner sezonu Festivalleriyle hareketlendirmeye devam ediyor.

Boyner’de Çanta ve Ayakkabı Festivali Başladı

Her tarza uygun modeller sunan Boyner dileyenlere dünya markalarını bu festivalin avantajlarıyla sunacak.

13 – 17 Ekim arasında gerçekleşecek Boyner Ayakkabı&Çanta Festivaliyle Dune London,  Sebago, İnci, Kemal Tanca, Clarks, Tommy Hilfiger, Divarese, Calvin Klein, Beymen, UGG ve daha birçok markanın koleksiyonlarıyla erkekler yepyeni modellere kavuşurken kadınlar doyasıya alışverişin tadını çıkartacaklar. 

Boyner’de Avantajlar Hep Daha Fazla
Boyner yeni sezon için sunduğu sayısız yeni model ve dünya markalarını, festivalleriyle sunmaya devam ediyor. “Ayakkabı & Çanta Festivaliyle” Boyner ve YKM mağazalarından yapılacak, genç aktif spor ve çocuk kategorisi dışında geriye kalan bütün kadın, erkek ayakkabı ve çanta markalarından yapılacak her 400 TL yeni sezon alışverişlerinde anında 100 TL indirim kazanacaklar. Üstelik Hopi kullanılarak yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL paracık hediye. 

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Hakkında: Türkiye'nin gıda ve elektronik dışı en büyük perakende grubu olan Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (Boyner), 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, ‘Çarşı’ tabelası altında Bakırköy'de açıldı. 2004 yılında ise tüm Çarşı Mağazaları Boyner tabelası altında hizmete devam etti. Sektörün güçlü markalarından YKM’nin hisselerini 2013 yılında satın alan Boyner Büyük Mağazacılık, Türkiye'nin 37 ilinde toplam 117 mağaza ile hizmet veriyor
 Süreyya Erbayrak  

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 20:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568