Candela doğayı seviyor

Pınar Pişkin / BODRUM - Doğru zamanda doğru yöntemle toplanan bitkilerin yağları ile elde hazırlanan Candela mumlarla, hem huzurlu bir ortam yaratın hem de içindeki shea yağı ile elleriniz ve vücudunuz yumuşacık olsun

Candela doğayı seviyor
HABERİN GALERİSİ
Candela Mum

Candela Mum

Koku bilgisi ile doğa sevgisini birleştiren, doğaya ve doğal olana yakın olmak için yıllar süren Nişantaşı, Houston rotasını Bodrum’a çeviren Hande Yazgan, Türkiye’nin ilk losyon mumu Candela’yı kendi elleriyle üretiyor. 

Pozitif  enerji ile yaptığı mumların, mutlu, hüzünlü ve heyecanlı anlara ortak olmasını amaçlayan Hande Yazgan, Candela mumların dekoratif görünüşleri ve etkili kokularının yanı sıra içeriğindeki shea yağı ile el ve vücut nemlendiricisi olmasının önemli bir özellik olduğunu dile getiriyor. 
 
Özenli bir üretim sürecinden geçirilerek su buharı distilasyonu ve soğuk presleme gibi doğal yöntemlerle üretilen ve her aşaması el yapımı olan Candela mumların şimdilik lavanta-badem, yasemin-yeşil çay, paçuli-misket limon, Bodrum mandalinası, nar çiçeği, guava-nane, hindistan cevizi-yaban mersini, sandal ağacı-sedir ağacı gibi seçenekleri bulunuyor. 

Sandal ağacı sinirleri yatıştırır, morali yükseltir, paçuli yaratıcılığa teşvik eder, lavanta başağrısı ve migrene iyi gelir, yasemin-yeşil çay sakinleştirir, Bodrum mandalinası öğrenilen bilgiyi hatırlatır, nane iştah keser, hindistan cevizi -yaban mersini hafızayı güçlendirir.

Aromaterapinin fiziksel ve ruhsal iyileştiriciliği açısından önemli bir konu olduğunu anlatan Hande Yazgan, ciddi bilgi birikiminin önemine işaret ediyor. 

Yasemin-yeşil çay kokusu çocukluğa götürür, dinlendirir, stresten arındırır. Paçulinin enerjisi çok yüksektir, cesaretlendirir, aşkı çektiğine ve zenginliği davet ettiğine inanılır. 

Lavanta-badem, kokusu ile rahatlatır, baş ağrısı ve migrene iyi gelir; içeriğindeki badem yağı ile cildi besler. Bodrum mandalinası ile dikkati toplamak, öğrenilen bilgileri hatırlamak kolaylaşır. Guava–nane ikilisinin kokusu beynin hipotalamus bölgesini etkileyip tokluk hissi verir. Nar çiçeği antioksidandır, zindelik ve enerji verir. Hindistancevizi-yaban mersini antidepresan ve hazıfa güçlendiricidir. 

Candela doğayı seviyor 
 
Candela mumlar, uçucu yağlardan elde edilir, kimyasal katkı içermez tamamen bitkiseldir. 
Candela mumlar, çevre dostudur, toprakta çözülebilir, toksin içermez. 


www.candelamum.com
Instagram : candela.candle
Facebook : candelamum 
Twitter : candelacandles


İsmini ışık şiddeti biriminden alan ve her aşaması el yapımı olan Candela mumlar yanarken çıtırdayan ahşap fitili ve kurşun içermeyen pamuk fitili seçenekleriyle www.candelamum ve Kuzguncuk dükkanda satışa sunuluyor. 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2017, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568