​Cat Colorado’dan 25. yıla özel renkli tasarımlar

​Cat Colorado’dan 25. yıla özel renkli tasarımlar

Cat’in 25. yaşını kutlayan modeli Colorado, İngiltere, Japonya, Yunanistan, Uganda, Rusya, İtalya ve Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 18 ülkeden 25 farklı tasarımcının ellerinde yeniden yorumlandı.

Projeye Türkiye’den katılan genç ve yetenekli tasarımcı Sıla Yücesoy, doğadan ilham aldığı özgün tasarımını yansıttığı botlar için “Doğa dayanıklıdır, kolay kolay zarar görmez, görse de tekrar canlanır. Doğa her zaman kendi bildiğini okur ve en parlak renkler, en özgün şekiller yine doğadadır. Colorado da benim için aynen böyle” dedi. 
Moda da 25. yılını kutlayan Cat Colorado modelinin birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlarını  https://we.tl/8rvtqvASRF linkinden indirebilirsiniz.


Cat Hakkında:
Cat Footwear, biri iş makinaları diğeri ayakkabı üretiminde lider ve köklü iki firmanın; Caterpillar Inc ve Wolverine World Wide, bir araya gelmesiyle oluşan dev bir markadır. 1904 yılında Benjamin Holt ve Daniel Best adlı iki girişimci tarafından kurulan Caterpillar Inc. iş makinaları üretiminde en büyük firma haline gelmiştir. Dünyanın en tanınan markaları arasında yer alan Caterpillar ismi, ayakkabıdan kıyafete, gözlükten güvenlik ekipmanlarına kadar pek çok farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. 1883 yılında kurulan Wolverine World Wide Inc, ise 1994 yılında Cat ayak giyim grubunun lisansını bünyesine katmıştır. Temel iş güvenliği ayakkabılarıyla hayata geçen koleksiyon bugün hem endüstriyel hem de moda odaklı günlük yaşam ürünlerini de içinde barındıran geniş bir ürün yelpazesi haline gelmiştir.

Didem Kartal 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 22:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568