Çiçekler ile dönüşüm yaşadı!

Zeynep Özçoban hobisini işe dönüştürdü, hayatı değişti.

Çiçekler ile dönüşüm yaşadı!
HABERİN GALERİSİ
Zeynep Özçoban hobisi

Zeynep Özçoban hobisi

Sağıklı ruhsal yaşam için çiçeklerin gücüne inanan Zeynep Özçoban, çiçeklerin spiritüel yolculuğunu keşfetmenin önce kendi hayatını değiştirdiğini ve dönüşümü çiçeklerle yaşadığını dile getiriyor.

“Çocukluğumdan beri en keyif aldığım çiçek alıp, vermekti ve hep çiçekçi olmanın hayalini kurardım.” diyen Zeynep Özçoban, hayata geçirdiği “Happy Me” markası ile hobisini işe dönüştürdü.

Yeni markası “Happy Me” nin oluşmasını, çiçeklerin spiritüel güçlerini keşfetmesine ve insanların ruhlarına hitap etmek istemesine bağlayan Özçoban, “İş yaşantımda kendimi en mutlu ettiğim, günün tüm stresini atmama yardımcı olan hep çiçek ve mumlar oldu. Ve herkesin kendisine iyi gelecek şeyleri tanımlamasının ve hayatına dahil etmesinin insana ne kadar da iyi geldiğini bizzat deneyimliyorum.


Hobimi işe dönüştürme şansımı “Happy Me” ile başlattım.” diye ifade ediyor.


Kişiye özel tasarımların yanı sıra ev davetlerini çiçek ve mumlarla, ev sahibinin tarzına ve sofranın dizaynına göre düzenleyen Zeynep Özçoban, etkinliklerin de dekorasyonlarını çiçeklerle yeniden dizayn ediyor. “En önemli noktanın insanın ne istediğini ve tarzının ne olduğunu çok iyi anlamak olduğunu” düşünen Özçoban, kendisine hep şans getirdiğine ve dönüşümünü sağladığına inandığı "Dragon Fly" - "Yusufçuk"u da “Happy Me”nin logosu olarak belirledi. 


Zeynep Özçoban, hazırladığı kişiye özel çiçek konseptleri ile şimdiden aranılan markalar arasına girdi.

Batuhan ZüÜMRÜT

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2017, 22:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568