Çilek, Trio ile genç odalarına yeni bir soluk getiriyor

Karyolaların yatak başlarını çift taraflı kullanma imkanı sunan Trio, farklı renk alternatifleriyle gençlerin beğenisini kazanıyor.

Çilek, Trio ile genç odalarına yeni bir soluk getiriyor

Çilek, gençlerin yaşam tarzları, istekleri ve ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığı Trio serisiyle, sektöre yeni bir soluk getiriyor. Trio serisiyle odalarında uzun süre vakit geçirmeyi seven gençler için yalın tasarımı minimalist çizgilerle buluşturan Çilek, sunduğu ekstra çözümlerle de gençlerin yaşam alanlarına mutluluk katıyor. 


Çilek, gençlerin yaşam tarzları,  istekleri ve ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığı Trio serisiyle, gençlerin kendilerini yaşam alanlarında daha özgür hissetmelerine yardımcı oluyor. Trio serisinde, modüler kullanımı ve günlük yaşamdaki ihtiyaçları fonksiyonel detaylarla birleştiren Çilek, gençlere sunduğu ekstra çözümlerle de onların hayatını kolaylaştırıyor.

Mobilyanın teknolojiyle buluştuğu nokta…
Öte yandan akıllı telefonları, müzik çalarları vb. ürünleri şarj edebilen usb portala sahip olan Çilek’in Trio serisi,  hem sehpa hem de puf  olarak kullanılabilen komodini sayesinde gençlerin odasında arkadaşlarıyla keyifle vakit geçirecekleri yeni bir dünya sunuyor.


Şimdi ÇİLEK zamanı!
Elif Erduran
 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568