Çocukların saklı dünyası

Bee Parti ile güzel anları anneler, babalar ve çocukları için unutulmaz anılara dönüştürebiliyor.

Çocukların saklı dünyası

Anne olduktan sonra hayatının tamamen değiştiğini ifade eden Sibel Bulal Keskin, Nişantaşı’da kurduğu Bee Parti ile güzel anları anneler, babalar ve çocukları için unutulmaz anılara dönüştürebiliyor.

“Çocuğum dünyaya geldikten sonra bu iş koluna yöneldim. Aslında benim için iş değil mutluluk keyif aldığım bir koşuşturma” diyerek anlattığı çocukların özel günlerinde düzenlediği partilerle adından sıkça söz ettiriyor. 

Çocuklar için hazırlanan partilere “Onlar hayal ediyor biz yapıyoruz. Çocuğumuz kampçı olmak isterse Bee Garden'ı çadırlarla dolu bir ormana, denizkızı olmak isterse dev balıkların, ahtapotların olduğu bir okyanusa dönüştürüyoruz.

Bu arada sadece görsel tema oluşumu değil, Tema'ya uygun planlanan yaratıcı oyunlar ile asla unutamayacağı bir doğum günü organize ediyoruz.

Mesela heyecan arayan küçük maceraperestlerimiz için Bee Garden ıssız bir adaya dönüşüyor ve çocuklara özel tasarlanmış survivor parkurlarıyla bol kahkahalı hareketli bir ada partisi çıkıyor ortaya.” diyerek verdikleri hizmetleri de anlattı. Hızla büyüyen ve betonlaşan şehirlerde çocuklara nefes aldırmak için kurduğu Bee Partiyle Sibel Bulal Keskin, eğlendirirken eğitici oyunlarla da eğitimlerine destek veriyor. 


Selçuk AKA

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 23:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568