D&R' da Star Wars fırtınası başlıyor

Gülşah Durak / İstanbul - gerçeklikle ‘GücüBul’acak Hayranlarının heyecanla beklediği ‘Star Wars: Son Jedi’ filmi öncesi, yeni filme ait karakter ve ürünler “Star Wars Güç Günü” etkinliği ile D&R işbirliğinde görücüye çıkacak..

D&R' da Star Wars fırtınası başlıyor

6 Ekim Cuma günü saat 20.00'den itibaren İstanbul Etiler, Suadiye, İzmir Forum Bornova ve Ankara Tunalı Hilmi D&R mağazalarında gerçekleşecek Star Wars Güç Günü etkinlikleri kapsamında flipbook'tan yüz boyamaya, legochallenge'tan origamiye kadar birbirinden renkli aktiviteler Star Wars hayranı aileleri bekliyor olacak.

Star Wars Güç Günü kutlamaları kapsamında seçili D&R noktalarında "GücüBul” adlı muhteşem bir artırılmış gerçeklik deneyimi de yer alacak. “GücüBul” logolu görseli, akıllı telefonlarına indirecekleri Star Wars uygulamasına tutan katılımcılar bu deneyimin bir parçası olabilecek. “GücüBul” deneyimi sayesinde karakterleri hiç olmadığı kadar gerçeğe yakın şekilde görecek olan Star Wars hayranları, ekrandaki karakterler ile fotoğraf ve video çekip bunları arkadaşlarıyla paylaşabilecek. Bu deneyim içeriğinde yer verilen 15 farklı karaktere ait çipleri toplayan katılımcıları ise D&R noktalarında sürpriz hediyeler bekleyecek. 

Son 50 yılın en kült filmlerinden kabul edilen Star Wars, merakla beklenen “Star War: Son Jedi” ile 13 Aralık’ta Amerika’dan da önce Türk izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Heyecanla beklenen ve yepyeni karakterlerin hayranların beğenisine sunulacağı filmin vizyonu öncesinde Disney ve D&R işbirliğinde tüm ailenin biraraya gelebileceği bir Star War Güç Günü etkinliği de düzenlenecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2017, 20:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568