Ege Perla'da 3 Muhteşem gece

Gaye Karakaş- Serap Denk: Ege Perla Yeni Yıl Konserleri Haftasında 3. gün konseri için sahneye gençlerin çok sevdiği başarılı müzisyen Evrencan Gündüz ve Uzaylılar çıktı.

Ege Perla'da 3 Muhteşem gece

Enerjik sahne performansı, sempatik tavırları ve muhteşem sesiyle özellikle gençlerin yakından takip ettiği Evrencan Gündüz Ege Perla’yı coşturdu.

Rock müzik türünde hazırlanan repertuarı, yerli& yabancı pop müziklerle zenginleştiren başarılı müzisyen Cem Karaca, Levent Yüksel, Duman gibi müzik dünyasının önemli isimlerinin parçalarıyla da taçlandırdı.

Kendi beste ve albüm çalışmaların yanı sıra yaptığı cover şarkılarla da dikkatleri üzerine çeken Evrencan Gündüz, 2 saatten uzun süre sahnede kaldı. “Uzaylılar” orkestra üyelerinin solo performanslar da sergilediği konserde Sevginin Eseri, Bulutlar Gidin, Zordu Aslında, Eski Köprünün Altında, Ya Sonra, Düşünme Hiç gibi dillerden düşmeyen şarkıları peş peşe seslendiren Evrencan Gündüz ve Uzaylılar, dans şovlarıyla da büyük alkış aldı. 

Birbirinden başarılı ve sevilen müzisyenleri İzmirli dinleyicilerle buluşturan Ege Perla 2017’yi hayatı yerinde yaşayarak bitiriyor.

Siz de bu ritme ayak uydurmak ve hayattan geri kalmamak için Ege Perla’yı takip etmeye devam edin.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568