Ege Perla'da iPhone 8 plus kazanma şansı

Gaye Karakaş / İZMİR-1 Aralık tarihi itibariyle “Yılbaşı Alışveriş Kampanyası”nı başlatan Ege Perla’da 31 Aralık tarihine kadar yapacağınız her 100TL ve üzeri alışveriş size iPhone 8 plus 256GB kazanma şansı sunuyor.

Ege Perla'da  iPhone 8 plus kazanma şansı

Bir ay boyunca her gün şanslı bir ismin iphone 8 plus 256 GB kazanma şansı yakalayabileceği Ege Perla’da, yılbaşına özel konseptlerde yıldız isimlerle bir araya gelmeye de devam edeceksiniz. Yeni bir yılı karşılarken yardım etmenin keyfini ve huzurunu ise TOG Vakfı ile paylaşıyoruz. Bağış kutusuna atılacak 1TL’lerden şanslı olanı gün sonunda 1.000TL olarak TOG gençlerine ulaşacak.

Çok daha renkli, çok daha eğlenceli bir Aralık ayı yaşamak istiyorsanız Ege Perla’yı takipte kalın!

EGE PERLA’DA VERDİM 1TL, TOG’A GİTTİ 1.000TL
Ege Perla çatısı altında kurulacak TOG standına yapılacak her 1 TL’lik bağış, gün sonunda yapılacak çekilişle 1000TL’lik TOG bağışı haline geliyor.
Siz de bu özel projede şanslı bağışçılardan biri olabilirsiniz.

ÜNLÜ İSİMLER EGE PERLA’DA
9 Aralık’ta yetişkinler Tuba Ünsal ile “Yılbaşı Şıklığı”nı konuşurken, 10 Aralık’ta çocuklar sihirbaz şovla eğlenecek, Çağla Şıkel ile yılbaşı kartları ve maskeleri yapacaklar. 14 Aralık günü Ayşe Tolga’yı ağırlayacak olan Ege Perla, 16 Aralık’ta iki güzel isme kapılarını aynı anda açacak. Çağla Şıkel ve Burcu Esmersoy, Ege Perla misafirleri ile devasa boyutlarda yılbaşı ağacı süslemeye gelecekler.

18 Aralık’ta başlayacak ve 6 gün sürecek olan “Yılbaşı Hediye Pazarı” sizi sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel hediye seçenekleriyle buluştururken,  
24 Aralık’ta Arda Türkmen ile “Yılbaşı Lezzetleri ve Sofra Şıklığı” söyleşisinde ailenize en leziz yemekleri hazırlamanız için tüyolar alabileceksiniz. 

YILBAŞI KONSERLERİ& EĞLENCELERİ
24 Aralık’ta gerçekleşecek büyük yılbaşı konserinde pop müziğin efsane grubu MFÖ Ege Perla’da İzmirlilerle buluşacak.

Son hafta devam edecek yeni yıl konserlerinde ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek olan Ege Perla’da Mabel Matiz, Pinhani, Evrencan Gündüz ve Fatma Turgut konserleriyle 2017’yi dans ve müzikle bitirip 30 Aralık’ta gerçekleşecek “Yılbaşı Milonga Dans Gecesi”yle 2018’e renkli bir başlangıç yapabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2017, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568