Ege Perla'nın yılbaşı konuğu Tuba Ünsal oldu

Gaye Karakaş-Serap Denk/İZMİR-Şıklık konusunda her zaman kendine özgü tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Tuba Ünsal, yöntemlerini ve tercihlerini Ege Perla misafirleriyle paylaştı.

Ege Perla'nın yılbaşı konuğu Tuba Ünsal oldu

Geçtiğimiz gün İzmirlilerle buluşan güzel oyuncu yılbaşı gecesi için “farklı şıklığı” yaratmanın ipuçlarını anlattı.

Aralık ayının gelmesiyle beraber “Yılbaşı Alışveriş Kampanyası”nı başlatan Ege Perla’da yeni yıl etkinlikleri de dopdolu... Açıldığı ilk günden beri İzmir şehir hayatına en renkli etkinliklerle katkı sağlayan Ege Perla’nın ilk konuğu Tuba Ünsal oldu.

Kendisini dinlemeye gelen sevenleriyle yılbaşı gecesi kombinleri ve şıklığı üzerine sohbet eden, soruları cevaplayan Tuba Ünsal, Ege Perla’nın sosyal medya hesabında başlattığı yarışmanın kazanlarıyla da alışveriş yaptı.

Ege Perla’nın instagram hesabını takip edip “Tuba Ünsal ile Yılbaşı Gardırobu” postunun altına arkadaşını tag’leyerek onun da hesabı takip etmesini sağlayan Özlem Alaca’nın kazandığı yarışma kendisine birbirinden şık hediyeler kazandırdı.

Tuba Ünsal’la alışveriş yapma fırsatı yakalayan Özlem Alaca“2018’in şanslı geldiğini hissediyoruz” dedi.

Siz de Ege Perla’nın Facebook, Instgaram ve Twitter sosyal medya hesaplarını takip ederek devam edecek olan etkinlik, yarışma ve çekilişlerden haberdar olabilirisiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 22:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568