Ege Perla’da “Bahar Konserleri” başlıyor

Gamze KARARKAŞ - İzmir’in yeni yaşam alanlarından biri haline gelen Ege Perla, baharı rengarenk bir programla karşılıyor.

Ege Perla’da “Bahar Konserleri” başlıyor

Her zevke hitap eden farklı tarzlarıyla müzik severlerin beğenisini toplayan isimleri sahnesinde ağırlamaya hazırlanan Ege Perla’da “Bahar Konserleri” başlıyor.

İki aşk adamı Kürşat Başar ve İlhan Şeşen’i bir sahnede buluşturacak olan Ege Perla’dan 14 Nisan Cumartesi akşamı caz tınıları yükselecek. Söz ve müziği İlhan Şeşen’e ait bestelerin, Kürşat Başar’ın saksafonu ile farklı bir tarzda yorumlanacağı konseri kaçırmayın.
Şarkı yazarı, şair, yorumcu kimliği ve muhteşem sahne performanslarıyla Türk pop müziğin en sevdiği isimlerin başında gelen Yaşar 24 Nisan’da en sevilen şarkılarını İzmirli sevenleri için söylemeye hazırlanıyor. 
Ritim profesörü, vurmalı çalgılar ustası Ayhan Sicimoğlu ve topluluğu İstanbul Latin All Stars’ın eğlenceli ritimleri ve en sevilen Latin parçaları 25 Nisan’da Ege Perla’da yankılanacak. Dans ederek keyifli bir akşam geçirebileceğiniz konsere bütün İzmirliler davetli...
Konserler ücretsizdir.
 


Kürşat Başar & İlhan Şeşen
Tarih: 14 Nisan- Cumartesi
Yer:   Ege Perla
Saat: 20:00

Yaşar
Tarih: 24 Nisan- Salı
Yer:   Ege Perla
Saat: 20:00

Ayhan Sicimoğlu& Latin All Stars
Tarih: 25 Nisan- Çarşamba
Yer:   Ege Perla
Saat: 20:00
 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 08:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568