Enes Ünal Nice için kamera karşısında

Mert Alaş ve Marcıs Piggott NİKE için fotoğrafladı

Enes Ünal Nice için kamera karşısında

Milli futbolcu Enes Ünal ile ekranların sevilen oyuncuları Büşra Develi, Dilan Deniz ve Metin Akdülger, Nike’ın White Sneaker Koleksiyonu için Mert Alaş’ın karesinde buluştu. 

MERT ALAŞ VE MARCUS PİGGOTT  NIKE İÇİN FOTOĞRAFLADI

Nike, dünyanın en ünlü fotoğrafçılarından Mert Alaş ve Marcus Piggott ile yaz aylarının en çok aranan spor ayakkabılarını fotoğrafladı.

Fotoğraf çekiminde, bu sene İspanya’da boy gösterecek milli futbolcu Enes Ünal’ın yanı sıra sevilen oyuncular Büşra Develi, Dilan Deniz, Metin Akdülger de yer aldı. 

Nike’ın yaza özel koleksiyonu White Sneaker için ünlü isimler bir araya geldi. Dünyanın en ünlü fotoğrafçılarından Mert Alaş ve Marcus Piggott’un gerçekleştirdiği fotoğraf çekiminde, milli futbolcu Enes Ünal’ın yanı sıra ekranların sevilen oyuncuları Büşra Develi, Dilan Deniz, Metin Akdülger yer aldı. 

Air Max 97 OG gibi ikonik silüetler ve zamana bağlı olmayan klasiklerin yeni versiyonlarıyla dikkat çeken White Sneaker Koleksiyonu, en parlak beyaz renkleri ile yaz kombinlerinin vazgeçilmezi olacak. 

Türk yeteneklerin bir araya gelmesinden ve onlarla çalışmış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mert Alaş, Nike gibi ikonik bir marka için harika resimler yaratmanın gerçekten muhteşem olduğunu söyledi. 


Fatih Kalkan 
Buket Şenarıcı 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2017, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568