Enza Home’dan en güzel aşklara!

İrem Ergül/İSTANBUL-Enza Home’un Sevgililer Günü için hazırladığı ve ‘en güzel aşklara’ ithaf ettiği yeni reklam filmi 3 günde 2,5 milyon kişi tarafından görüntülendi.

Enza Home’dan en güzel aşklara!

Aşkın gücünü, zaman ve mekan tanımadığını etkileyici ve romantik karelerle vurgulayan reklam filmi, küçük kalpleri sevgiyle çarpan iki çocuğun yıllar sonra aralarındaki bağın sembolü olan ‘Beyaz Melek’ aracılığıyla nasıl bir araya geldiklerini konu alıyor. 

Yataş Grup’un dekorasyona farklı bir anlayış getiren markası Enza Home’un, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı yeni reklam filmi TV’de ve dijital mecralarda yayınlanmaya başladı.Yayınlandığı günden bu güne (3 günde) tüm digital platformda 4 milyon izlenme oranına erişen reklam filmi  ‘En Güzel Aşklara’ ithaf edilen ve yıllar sonra hiç beklenmedik bir anda kendini yeniden hatırlatan bir ‘ilk aşk’ öyküsünü anlatıyor. Romantik kareler eşliğinde aşk öyküsünü yansıtan film, A Graphic Design imzası taşıyor.

Sevginin, masumiyetin ve ilk aşkın en yalın hâlini yansıtan filmde, küçükken yolları ayrılmak zorunda kalan ama birbirlerine olan bağlılıklarını yıllarca kalplerinde taşıyan iki çocuğun yıllar sonra aşklarının sembolü olan ‘Beyaz Melek’ sayesinde, mucizevi bir şekilde kavuşmalarını anlatıyor.

Reklam filminin müziği ise ayrıca dikkat çekiyor. Ünlü şarkıcı LP’nin dünyada satış rekorları kıran etkileyici şarkısı “Lost on You” eşliğinde izlenen reklam filmi TV ve dijital ortamlarda izleyiciyle buluşuyor. 

Reklam Linki: https://www.youtube.com/watch?v=PYqu9DhPt4g

Enza Home / Beyaz Melek - En Güzel Aşklara Reklam Filmi Künyesi:

Reklam Veren : Enza Home (Yataş Grup)

Reklam Veren Yetkilileri : Nevzat Yıldız, Selmin Gündoğdu, Dilek Toyga, Ceyda Ulubaş

Reklam Ajans : A Graphic Design

Yaratıcı Yönetmen : Yılmaz Kurt

Reklam Yazarı             : Fatih Yaman 

Müşteri İlişkileri : Özden Albayrak Durmuş 

Yapım Şirketi : Norr Film

Yönetmen : Levent Onan

Müzik : LP / Lost on You  

Yapımcı : Oğuzhan Başoğlu / Özge Göksel

Görüntü Yönetmeni    : Ahmet Sesigürgil

Off-line Editör : Hülya Delibaş

Post Prodüksiyon                  : İmaj 

Medya Ajansı                    : Arena Media 

Kullanılan Mecralar          : Televizyon-İnternet

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568