Firmanız bir film olsa, soundtrack’iniz nasıl olurdu?

Gün içinde dinlediğimiz müzikleri beğenmemizde, ruh halimiz kadar bulunduğumuz mekanın da etkisi büyük.

Firmanız bir film olsa, soundtrack’iniz nasıl olurdu?

Öyle ki, bir eğlence merkezinde duyduğumuz hareketli parça keyfimizi katlarken, aynı şarkı, kitabımızı okumak istediğimiz bir kafede tam tersi etki yaratabiliyor.

Dünya markalarından küçük işletmelere kadar 300’ün üzerinde firmaya chizmeti veren SMG’nin profesyonel çözümleriyle her işletme, kendi ruhunu ve lokasyonunu en iyi yansıtan müziklere, yani soundtrack’ine kavuşuyor!

Markaların müşterileriyle bağ kurmasında müziğin çok önemli bir adım olduğunu söyleyen SMG Yönetim Kurulu Üyesi Moris Alhale, “Bu bakış açısıyla, şirketlere popüler müziklerden bir alegori yapmanın ötesine geçiyor ve marka imajını yansıtacak müzikal stratejiler oluşturuyoruz. Mottomuz şu: Firmanız bir film olsa, soundtrack’iniz nasıl olurdu? İşletmelerin ruhunu en iyi yansıtacak seçimleri, yenilikçi teknoloji ve müzik yazılımları ile buluşturuyoruz” diyor.

İşletmelerin imajına, hedef kitlesine ve ruhuna uygun müzik tarzına, firma yetkilileri ile SMG’nin tecrübeli müzisyenleri ve DJ’leri birlikte karar veriyor. Popüler şarkılardan niş türlere kadar geniş bir seçkiyi markalara özel olarak hazırlayan SMG, güne, saate ve döneme özgü yayın yapma imkanı sunuyor. Örneğin, yılbaşı döneminde yılbaşı müzikleri, sevgililer gününde aşk şarkıları, sabah saatlerinde daha düşük tempolu, hafta sonları daha hareketli şarkılardan oluşan müzik listeleri yayınlanabiliyor. 

Lokasyona özel müzik ve anons yayını
Türkiye’de kendi yazılımı ile müzik yayını yapan tek şirket olan SMG, müzik yayınını internet üzerinden değil, depola-çal yöntemiyle tek merkezden yaptığı için, hizmet verilen noktadaki olası bir internet kesintisi yayını etkilemiyor. Müzik içerikleri, markaların isteği çerçevesinde uzaktan erişimle güncellenirken, çok şubeli markalarda her nokta için ayrı müzik ve anons yayını yapılabilmesi de, SMG’nin işletmelere sunduğu önemli bir avantaj olarak dikkat çekiyor.

Başak Tanses


 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2016, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568