Giovane Gentile’nin 30. durağı İzmit Symbol AVM’de

Gülnur Bayrak/İZMİT-İzmit Symbol AVM’de 30. mağazasını açan Giovane Gentile, İzmitli beylerin hem iş hayatında hem de günlük hayatında yerini almanın mutluluğunu yaşıyor.

Giovane Gentile’nin 30. durağı İzmit Symbol AVM’de

‘Centilmen sözünün değeri’ mottosuyla erkek giyiminde fark yaratan Giovane Gentile, Türkiye’nin her noktasında olma hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor. 

Bugün 30. mağazasını İzmit Symbol AVM’de açan Giovane Gentile, 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan ve baharın tüm enerjisini kumaşlarına yansıtan tasarımlarıyla İzmitli beylerin gönlü fethediyor. 

Açılışa ilişkin değerlendirmede bulunan Giovane Gentile Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Mutkan, hedeflerinin 2018 yılsonunda 40 mağaza sayısına ulaşmak olduğunu söyledi.

Giovane Gentile olarak tekstil sektörünün önemli oyuncularından olduklarının altını çizen Mutkan, “İzmit Symbol AVM’deki 30.

mağazamızla tüketicilerimizle buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz..

 Ve sektörümüzde öncü şirket olma hedefiyle her geçen gün büyüyoruz. İlk şubemizi açarken de 30. mağazamızı açarken de hedefimiz hep aynıydı. Takipçilerimizin bizden vazgeçmemesi ve onları kaliteli ürün skalasıyla buluşturmak. Bu bilinçle önümüzdeki dönemlerde markamızı İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2018, 07:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568