Greta ile ofiste tam konsantrasyon

Nurus, 60’ların ruhunu bugünün çizgileriyle buluşturan Greta’nın yüksek sırtlı modeli ile iş yerinde tam konsantrasyonu yakalamak isteyenler için uygun alanlar yaratıyor.

Greta ile ofiste tam konsantrasyon

Günümüzde iş yerlerinin çalışanların en az 8 saatini geçirdiği kişisel yaşam alanları haline gelmesinden yola çıkan Nurus, Good Design Ödülü’nün yanında 2015 yılında German Design Award Special Mention ödülünü de kazanan Greta ile verimli çalışma alanları sunmaya devam ediyor.

Nurus D Lab tarafından tasarlanan ve Nurus’un önde gelen ürünleri arasında bulunan Greta, dar alanlarda etkili konstrüksiyonun yanında yüksek sırt seçeneğiyle derin konsantrasyon sağlıyor. Zengin renk ve materyal seçenekleriyle çevresine uyum sağlayan Greta yüksek sırt, ofis toplantıları için de bütüncül bir çözüm getiriyor.

Ürünün sağlam yapısı, ses izolasyonu sağlayan yumuşak kapitone kumaşı ve hafifliği yaşam alanlarına rahat bir hava verirken, Greta 60’ların ruhuyla bugünün çizgilerini, sıcak ve eğlenceli alanlarda buluşturuyor. Greta yüksek sırt tek, ikili ve üçlü sofa seçeneklerinin yanında toplantılar için eksiksiz çözüm sağlamak için opsiyonel entegre medya duvarıyla birlikte verimli bir toplantı modülü sunuyor.
Greta Toplantı modülünde bulunan NurusLinks sayesinde kullanıcıların elektronik cihazları mobilya ile eşleşebiliyor, cihazlardan bilgi transferi gerçekleştirilebiliyor ve cihazlar şarj edilebiliyor, multi-medya özellikleriyle toplantılar rahatlıkla yapılabiliyor. 


NURUS HAKKINDA
1927 yılında kurulan, öncü profesyonel mobilya üreticilerinden Nurus, bugün 50’den fazla küresel noktada müşterilerine hizmet veriyor. Teknolojiyi ve yenilikçi tasarımı birleştirerek insanların sağlıklı yaşamına öncelik veren Nurus birçok uluslararası ödülün sahibi.

Red Dot Product Design Award’ı ve Design Management Europe’u Türkiye’ye ilk kez getiren, IF Product Design ve GOOD Design’ı Türkiye’de mobilya sektöründe ilk kez kazanan Nurus, içinde German Design Award’ın da olduğu 50’yi aşkın tasarım ödülüne sahip. Marka ve tasarımda disiplinlerarası bilgi transferi sağlayan German Design Council’a davet edilen Nurus, geleceği şekillendiren 173 dünya markası arasında bulunuyor. Orijinal tasarımları destekleyen Be Original Americas’ın üyesi olan Nurus, tek Türk markası olarak 16 milyondan fazla mimarın, iç mimarın ve tasarım meraklısının takip ettiği Architonic Top 200 Markaları Listesi’nde de yer alıyor. 

Mekanların önemli olduğu bugünün dünyasında Nurus, benzersiz tasarımlar arayan bireyler için çalışma alanlarını ve yaşam alanlarını yeniden tanımlarken, hızlı ve  ihtiyaca uygun çözümler sunuyor. Nurus, hem sosyalleşmeyi etkinleştirip hiyerarşiyi azaltmayı hem de motivasyonu artırarak farklı kuşakları bir araya getirip yaratıcılığı desteklemeyi hedefliyor. 

Son teknolojiye entegre tasarım ve ürünleri ile kullanıcıları güçlendiren Nurus, ürünlerine özel ‘Nurus Links’ ile mobilya ve elektronik eşyalar arasında bağ kuruyor; günlük operasyonlara hız ve kolaylık getiriyor. Mekanların sosyalleşmesi, sürekli ve kesintisiz bilgi transferinin önünü açıyor. Nurus, yenilikçi fikirleri ile çalışma alanlarında yeni bir atmosfer yaratmayı hedefliyor.


Rojda Yıldırım

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner549

banner554

banner558

banner141

banner553

banner557