Gül Gölge ve Ayşe Brav ile İzmir’de moda sohbeti

Gaye Karakaş / İZMİR- Designers of Oz mağazası ve Ege Perla, Case Studies’in yaratıcıları Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav’ı sevenleriyle buluşturmak üzere bir organizasyon gerçekleştiriyor. 

Gül Gölge ve Ayşe Brav ile İzmir’de moda sohbeti

Moda dünyasının başarılı isimleri Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav, tasarımcıları bir araya getiren konsept mağaza Designers of OZ’un ev sahipliğinde İzmir Ege Perla’da özel bir öğle yemeğinde İzmirli moda severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Önce aynı yarışma programında jüri üyeliği yapan, sonrasında ise bu iş arkadaşlığını dostluğa dönüştüren Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav, moda ve tekstil sektöründeki uzun yıllardır süren deneyimlerini, 2017 yılında yarattıkları “Case Studies” markası çatısı altında birleştirdiler. Designers of Oz mağazalarında satışa sunulan ürünlerde ünlü ikili, kendi tarzlarını yansıtırken şehirli, stil sahibi ve dinamik kadın profilini hedef alıyorlar. 

Designers of Oz mağazası ve Ege Perla, Case Studies’in yaratıcıları Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav’ı sevenleriyle buluşturmak üzere bir organizasyon gerçekleştiriyor. 

Ünlü ikili Case Studies markasının hikâyesini tüketicileriyle paylaşmak; moda ve stil üzerine bol sohbetli, lezzet dolu keyifli bir gün geçirmek üzere 10 Ocak Çarşamba günü saat 13:00’de, Ege Perla Murano’s Kitchen’da İzmirli moda tutkunlarıyla buluşuyorlar.
Etkinliğe katılım için yapılan bilet satışından elde edilen gelir ise Koruncuk Vakfı’nın Urla Çocuk Köyü projesine bağışlanacak.

Gül Gölge Saygı ve Ayşe Brav’ın konuk edileceği etkinlik, genel katılıma açık olup, detaylı bilgiye Designers of Oz mağazalarının Alsancak ve Ege Perla şubelerinden ulaşılabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 21:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568