Hande Yener, Aylin Coşkun ve Nükhet Duru Akmerkezde

Ünlü popçu Hande Yener ve şarkıcı arkadaşı Aylin Coşkun’u geçtiğimiz gün Akmerkez’de görüntüledik.

Hande Yener, Aylin Coşkun ve Nükhet Duru Akmerkezde

Hande Yener yün beresi ve aynalı güneş gözlüğü ile kendini kamufle ederek Aylin Coşkun ile birlikte dolaşırken objektifimize yansıdı.


Akmerkez’deki bir ev tekstili mağazasından nevresim takımı almaya gelen iki yakın dost mağaza çıkışı karşısında basın ordusunu görünce şaşırıp kahkaha atarak “eyvah yine yakalandık” dediler.


Ayaküstü kısa bir röportaj yapan Hande Yener yürüyen merdivenlere doğru yürürken arkasından gelen basın ordusu ile objektifimize yansıyınca fotoğraf makinesinin ekranından baktığı görüntüyü beğenip cep telefonu ile ekti ve instagram hesabından “Akmerkez’de sade bir gezinti” başlığı ile yayınlayarak kısa sürede 4 bine yakın beğeni topladı.


Nükhet Duru
Türk pop müziğinin usta isimlerinden Nükhet Duru da alışveriş için Akmerkez’i tercih eden ünlü isimler arasında yer alıyor. Siyah renkli kıyafetini haki yeşil tonlarındaki trikosu ve boynuna astığı eşarbı ile renklendiren Nükhet Hanım giyim mağazalarını gezerek alışveriş yaptıktan sonra S Cafe Brasseria’da akşamüstü kahvesini yudumlayıp dinlenerek arkadaşlarıyla sohbet etti.


Burak Tezcab

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2016, 21:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568