Hepsi çocuklar için…

Bu kanal, çocukları televizyonun karşısındaki koltuktan kaldırıyor…

Hepsi çocuklar için…

5 – 14 yaş arası çocukların faydalanabilecekleri Da Vinci Learning eğlenceli çekiliş kampanyasında, 20 çocuk Jr. Robotics Bilim Okulu’nun Lego Robotik ve Maker Scratch Jr ile Kodlama Eğitim Kampı, 30 çocuk Da Vinci Learning’in eğitici maket oyuncakları, 50 çocuk içi sürprizler ile dolu eğitim çantaları ve 40 çocuk The Zone by Finansbank’da Harika Matematik Sergisi ile Da Vinci Learning atölyelerine ücretsiz katılma imkanı sunan müze biletlerini kazanma şansını yakalayacaklar. Ailelerin merakla beklediği çekiliş kampanyasına katılım için tüm detaylar, çok yakında Da Vinci Learning’in resmi websitesinden duyurulacak.

Bu kanal, çocukları televizyonun karşısındaki koltuktan kaldırıyor…
Zamansız ve mekansız bir öğrenme felsefesi üzerine kurulu olan Da Vinci Learning felsefesi, tv izleyiciliğinde hareketsizliği değil, aksine aktif bir katılımı destekliyor. Kendini bir çocuk kanalı olmaktan çok, sorumlu bir eğitim kanalı olarak tanımlayan Da Vinci Learning, şaşırtıcı bilimsel fikirlerin anlaşılabilmesini sağlayan programlar sunarak, akşam yemeğinde masa başında toplanan ailenin konuşmasını sağlamayı ve izleyicilerde evrenin gizlerini ortaya çıkarmaları konusunda merak uyandırmayı amaçlıyor. Çocukları televizyonun karşısındaki koltuktan kaldırıp oynamaya ve keşif yapmaya teşvik eden programları ile ünlü Da Vinci Learning, milyonlarca ailenin tercihi olarak tüm dünyada yayınlanıyor. 


Da Vinci Learning Hakkında
Da Vinci Learning her yaştan meraklı zihinleri bir araya getirip, yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen, yenilikçi ve özgün bir televizyon eğitim kanalıdır. Dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşan Da Vinci Learning tüm dünyada 16 farklı versiyonla yayınlanmaktadır. Da Vinci Learning; Da Vinci Media himayesi altında, kendini işine adamış uluslararası bir ekiple, Da Vinci Learning'in tanıtımı ve heyecan verici etkinlikler, ortaklıklar ve kampanyalar yoluyla bir öğrenme isteği uyandırma çabası içindedir. Da Vinci Learning öğrenmenin, katılım, bağlılık ve en önemlisi de eğlencenin bir arada tuttuğu hayat boyu süren bir yolculuk olduğu felsefesinden hareket eder. En iyi eğitici eğlenceyi bulma yolundaki çabalarımız hiç bitmeyecek çünkü bizler esin kaynağı bulma isteğini, keşfetmenin heyecanını ve öğrenmenin verdiği mutluluğu biliyoruz. 

Türkiye’de D-Smart 127. Kanal, Teledünya 203. Kanal, Turkcell TV+ 160. Kanal, Tivibu 153. Kanal ve digital uydu platformu Filbox’dan yayın hayatına devam eden Da Vinci Learning Kanalı ile daha detaylı bilgiye http://www.davinci-learning.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.  


Ceyda Ünsal

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2016, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner560