İŞGYO Yatırımı Ege Perla'ya İki Ödül birden

Gaye KArakaş-Serap Denk/İSTANBUL-İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. güvencesiyle, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında hayata geçirilen Ege Perla katıldığı ilk yarışmadan iki ödülle döndü.

İŞGYO Yatırımı Ege Perla'ya İki Ödül birden
HABERİN GALERİSİ
Ege Perla'ya İki Ödül

Ege Perla'ya İki Ödül

Konut, ofis ve alışveriş merkezi ile İzmir’in ilk karma projesi olan Ege Perla, Sign of the City Awards 2017’de En İyi Ticari Projeler Kategorisinde “En İyi Yerel Merkezli AVM” ve “En İyi Ofis” ödüllerine layık görüldü.

İzmir’in Yeni Kent Merkezi’nde yaklaşık 150.000m2 inşaat alanı ve 490 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Ege Perla, körfez manzarasına sahip konut, ofis- home ofis ve alışveriş merkezinden oluşan projesiyle İzmir’in önemli markalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Yenilikçi bir mimari yaklaşımla tasarlanan, İzmirlilerin yeni buluşma noktası olan Ege Perla sunduğu yeni yaşam merkeziyle alışveriş merkezi misafirlerini ve modern ve şık tasarımıyla da ofis& konut sakinlerini ağırlıyor.

Fotoğraf: Aydan Ormancı: Proje Geliştirme & Fizibiliteler ve Gayrimenkul Yatırımları Koordinasyonu Kıdemli Grup Başkanı
Hülya Demir: Proje ve İnşaat Yönetimi Koordinasyonu Kıdemli Grup Başkanı
Gülfem S. Tandoğan: Kurumsal İletişim, Satış, Kiralama ve Pazarlama Grup Başkanı
Pınar Ersin Kollu: Hukuk Müşavirliği & İnsan Kaynakları ve Eğitim Grup Başkanı

Sign of the City ödülleri 5 ana kategoride, 24 dalda verilen ödüller Türk gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla veriliyor. 3 aşamalı değerlendirme süreci sonunda belirlenen kazananlar geçtiğimiz akşam Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katıldığı ödül töreninde belli oldu. En İyi Ticari Projeler Kategorisinde “En İyi Yerel Merkezli AVM” ve “En İyi Ofis” ödüllerine layık görülen Ege Perla’nın ödüllerini İŞGYO yöneticileri aldı.

Kanyon Yönetim tarafından yönetilen ve sadece alışveriş ihtiyacı için değil, misafirlerinin tüm sosyal ihtiyaçlarına da cevap vermek üzere kurgulan Ege Perla, sektöre yaptığı hızlı girişle iddiasını bir kez daha gözler önüne serdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 23:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568