İvana Sert'ten itiraf "çok yumuşak"

İvana Sert'ten itiraf "çok yumuşak"

Sunucu, stilist, moda tasarımcısı, manken, girişimci ve iş kadını gibi ünvanları ile bir koltuğa bir çok karpuz sığdıran İvana Sert, Vernel ile stili olan kadınlara misafir oluyor.

Vernel ‘in yeni ürünü Vernel Max Soft&Oils için yollara düşen İvana Sert, İzmirli Gamze Esmergül’ün düzenlediği Altın Damla Günü’ne konuk oldu. 

İvana Sert, Vernel Max Soft&Oils satın alarak bakımına önem verdiği kıyafetleri ile birlikte fotoğrafını çekip, ardından #VernelAltinDamla hashtagi ile paylaşan kadınları ziyaret etmeye devam edecek. İvana Sert’i evinde görmek isteyen kadınlar Instagram ve Facebook üzerinden başvuru yapabiliyor. 


İzmirli Gamze Esmergül’ün evinde kadınlarla sohbet edip, kek, börek ve kısır eşliğinde stil, moda ve kıyafet bakımını önerileri veren İvana Sert, “Stilimiz ruhumuzdur, onu en doğru ve güzel şekilde yansıtmamız gerekir. Kıyafetler bu yüzden önemlidir. O zaman bizi yansıtan kıyafetlerimize de cildimiz ve saçımız gibi iyi bakım yapmalıyız” dedi. 


İvana Sert, Vernel Yumuşak…

Vernel’in yumuşatıcıda “Altın Damla” çağını başlattığını kadınlara anlatan İvana Sert, “Üç çeşidi bulunan Vernel Max Soft & Oils; kıyafetlerinizde baştan çıkarıcı bir koku bırakır. Yani besleyici yağlar ile artık giysilerinizin de güzellik bakımını yapabileceksiniz. Tabi giysilerin güzellik bakımını yaparken aynı zamanda giysilere benzersiz bir yumuşaklık da veriyor.


Ersan Açıkay


 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2016, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568