Ivana Sert;‘Altın damla günleri’ için Anadolu yollarında

Ünlü stilist ve moda tasarımcısı İvana Sert, tanıtım kampanyasını üstlendiği ‘Vernel Max Soft&Oils adlı ürünü için evlere “çat kapı” konuk oluyor. 

Ivana Sert;‘Altın damla günleri’ için Anadolu yollarında

Sert; “Yollara düşüyorum. Anadolu’daki, herhangi bir evin kapısını çalıp, konuk olacağım. Ancak beni evlerine konuk etmek isteyenler 03 Aralık 2016 tarihine kadar Vernel Max Soft&Oils satın alarak bakımına önem verdiği kıyafetleri ile birlikte fotoğrafını çekip, ardından #VernelAltinDamla hashtagi ile paylaşacak. Instagram ve Facebook üzerinden yapılan başvurular arasında seçilenlerin evlerini ziyarete gideceğim. 

Aynen ‘günlerdeki gibi’ kadınlarla hem sohbet edeceğiz hem de günlerin değişmez yemeklerini tadacağız. Bu ziyaretlerde kadınların gardıroplarını yorumlayarak stil, moda ve kıyafet bakımı önerileri vereceğim” diyor.

Yumuşatıcıda “Altın Damla” çağı başlıyor: Vernel Max Soft & Oils

Türkiye’de besleyici yağlar ile giysilerinize bakım yapan ilk yumuşatıcı; Vernel Max Soft & Oils. Vernel Max Soft & Oils yenilikçi formülündeki besleyici yağ özleri ile kumaşın dokusunu korurken, giysilerinize benzersiz bir yumuşaklık sağlar; içeriğindeki değerli parfümler ile giysilerinize baştan çıkaran bir koku verir.

Bu eşsiz deneyimi yaşatan Vernel Max & Oils’in formülü 140 yıllık tecrübeye sahip olan Henkel tarafından patentlidir.

Üç varyantı bulunan Vernel Max Soft & Oils; kıyafetlerinizde baştan çıkarıcı bir koku bırakırken onları benzersiz yumuşaklıkla buluşturur. Üstelik bu baştan çıkarıcı kokuyu deneyimleyebilmeniz için 3 farklı koku seçeneği de var; Original, Manolya Yağı ve Ylang Ylang Yağı. 

Eylül ayından itibaren raflarda yerini alan Vernel Max Soft & Oils ailesi; yankı uyandıran TV reklam kampanyaları, dikkat çeken lokal tanıtımları, baştan çıkarıcı kokusu ve muhteşem yumuşak  dokusu ile duyularınıza esşiz bir deneyim yaşatarak, kıyafet bakımı/koruma  anlayışına yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları bünyesinde barındırmaktadır ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, 2015 mali yılında 18 milyar 100 milyon Euro’luk satış ve 2 milyar 900 milyon Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.

Simge Döngel 
Nükte Cider
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2016, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568