Kiğılı’dan erkeklere özgürlük alanı açan parçalar

Başak Tanses / İSTANBUL-Kiğılı erkeklere ihtiyaç duydukları esnekliği sağlayan parçalarıyla bu kış da gardıropların temelini atıyor.

Kiğılı’dan erkeklere özgürlük alanı açan parçalar

Kiğılı imzasıyla hazırlanan geniş kış koleksiyonunda gömlekler, trikolar ve kanvas pantolonlar için sayısız seçenek sunuluyor.

Kiğılı, şıklığından ve konforundan hiç vazgeçmeyen şehirli erkeğin gün boyunca yanında oluyor. 

Bedene nefes aldıran yumuşacık trikolar
Sezonun hit parçalarından boğazlı trikolar erkeklere stilini en yalın şekilde vurgulama imkanı sunuyor. Kazaklar ve kruvaze hırkalar da bu yılın en dikkat çekici parçaları olarak öne çıkıyor. Kiğılı’nın yumuşacık dokunan trikoları, hırka ve kazakları, bedene nefes aldırırken, kişinin tarzına da çekici ve sıcak bir hava katıyor.

Erkeklere özgürlük alanı açan örme kumaştan gömlekler
Kiğılı’nın örme kumaşlarla hazırlanan, esnek yapıdaki ve nem alma özelliğine sahip gömlekleri de bu kış gardıroplara yeni bir soluk getiriyor. Rahatlığı zirveye taşıyan, dökümlü kesime sahip bu gömleklerde, diğer dokuma kumaşlara kıyasla buruşma sorunu da en aza iniyor. Kiğılı gömlekler, günlük maratonun etkisini hafifleten farklı kumaş ve renk seçenekleriyle erkeklere özgürlük alanı açıyor. 

Farklı anlara uygun esnek tarzıyla kanvas pantolonlar
Spor-şık kombinlerin havalı kurtarıcıları kanvas pantolonlar da, sade bir kazakla veya zarif bir ceketle bir araya gelebiliyor; böylece erkekler yere ve zamanına göre tarzını dilediğince esnetebiliyor. Kanvas pantolonları, günün her anında farklı parçalarla buluşturarak ister bir iş toplantısında istenirse de hafta sonu programları sırasında giymek mümkün olabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2018, 07:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568