Kipa’da Temmuz avantajları kaçmaz

Avantajlı alışverişin adresi Kipa’da yaz fırsatları Temmuz sonuna kadar devam ediyor.

Kipa’da Temmuz avantajları kaçmaz

Bandrol farkı yansıtılmayan cep telefonlarının eski fiyatlarından satışı stoklar bitene kadar devam ediyor. Diğer taraftan yaz serinliği için olmazsa olmaz klima ve vantilatörde yaz avantajları da yüzleri güldürüyor. 

Kipa’nın, eksiksiz bir yaz keyfi yaşamak isteyenler için beyaz eşya, klima, cep telefonu, tablet ve elektronik ürünlerde sunduğu indirimler Temmuz ayı sonuna kadar devam ediyor. 

Bandrol farkı olmadan
Cep telefonlarına gelen yüzde 7 bandrol farkını henüz fiyatlarına yansıtmayan Kipa, stoklarla sınırlı ürünlerini en düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Yazın nerede olursanız olun, ister işlerin takibi için isterseniz boş zamanları dilediğinizce değerlendirmek için tablet ve dizüstü bilgisayarlar Kipa farkıyla mağazalarda sahiplerini bekliyor.

Yaz serinliğinin adresi
Kipa, yazın sıcağından bunalan veya eski klimasından memnun olmayanlar için de sunduğu uygun alternatifler ile serinliğin adresi oluyor. Soğutucu grubundaki tüm ürünler cazip fiyatlarla Kipa'nın yaz fırsatları arasında yerini alıyor. 
Tatil öncesi alışverişin en cazip adresi

Kipa henüz tatile çıkmayanları da unutmadı. Yaz tatili öncesi ihtiyaç duyulan tüm ürünlerde fırsatlar devam ediyor. Ayrıca yazlık ve plaj kıyafetlerinde birbirinden renkli ve uygun fiyatlı seçenekler sunuluyor. Tüm Bradford markası ürünler yüzde 50 indirimle satılıyor. 

Cep telefonundan tablete, beyaz eşyadan tüketici elektroniğine, ev araç ve gereçlerinden mutfak ürünlerine, taze sebze ve meyveden şarküteri ürünlerine kadar pek çok kategoride sunulan indirimler Temmuz sonuna kadar Kipa AVM’lerde devam edecek. 


Kipa Hakkında:
Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 168 mağazası, 21 noktada 31 AVM’si ve 6.000’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.
Banu Kurt & Kaan Öztamur


 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2016, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568