Koçtaş’tan anahtar teslim ev yenileme

Gülseren Ayaz / İSTANBUL - Koçtaş, evini zahmetsizce yenilemek isteyen herkese “Anahtar Teslim Ev Yenileme” hizmetiyle benzersiz bir fırsat sunuyor.

Koçtaş’tan anahtar teslim ev yenileme

Keşif, teklif ve yenilemeden oluşan üç adımlık bu hizmet ile müşteriler bütçe ve tarzlarına uygun değişikliklikleri, belirli bir sürede, 2 yıllık işçilik ve montaj garantisiyle, Koçtaş’ın uzman ekiplerine bırakmanın güvenini yaşıyor. 


Koçtaş, yaşam alanlarında değişimin kapılarını aralayacak Koçtaş ‘Yaşayan Evler’ dergisinin ilk sayısıyla evlerde yenilenme hareketini başlatıyor. Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu ev sahipliğinde Taksim Divan Otel’de tanıtılan ‘Yaşayan Evler’ dergisinde dekorasyon, aksesuar, mobilya ve düzenleme kategorilerindeki bin yeni ürünün yanı sıra yaratıcı fikirler ve hayatı kolaylaştıracak öneriler yer alıyor. Koçtaş’ın özenle hazırladığı ‘Yaşayan Evler’ dergisinde yeni sezon renk ve desen trendlerinin, uygun fiyatlı yüzlerce ürünün yanı sıra birbirinden renkli isimlerin röportajlarına da yer veriliyor. Röportajlarda, çok yönlü sanatçı Erol Evgin, jüri üyesi olduğu Koçtaş Açık Fikir Yarışması’nın değişen çehresinden bahsederken; sanatın farklı disiplinleriyle bütünsel bir yaklaşım sunan moda tasarımcısı Bahar Korçan ise dekorasyon önerilerini paylaşıyor. Öte yandan Japon toplama ve düzenleme uzmanı Marie Kondo’nun evimizi düzenlemenin hayatımıza katabileceği olumlu etkileri ve kendine has tekniklerinden bahsettiği röportajı da dergide yer alıyor. Lunapark Tasarım Ajansı’nın kurucu ortakları Murat Tamgüç ve Bertan Berk’in hızla değişen ve dönüşen dekorasyon trendleri hakkında verdikleri ipuçlarına ‘Yaşayan Evler’ dergisinin ilk sayısından ulaşabilirsiniz. 

Alp Önder Özpamukçu: “Müşterilerimiz Koçtaş’ı, evini güzelleştirirken farklı fikirlerle ilham alabildiği, işinin uzmanına danışabildiği ve istediği her ürünü uygun fiyatlı olarak bulabildiği bir çözüm noktası olarak konumlandırıyor”
 
Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Koçtaş’ın son birkaç yıldır çok önemli bir değişim ve dönüşüm sürecine girdiğini belirterek “Müşteri odaklılığı tüm iş yapış biçimlerimizin merkezine oturtarak, uzun vadeli tüm stratejilerimizi buna göre kurguluyoruz. Ayrıca ev geliştirme perakendeciliğindeki uzmanlığımızı, hem mağaza çalışanlarımıza ‘danışman’ misyonu yükleyerek, hem de verdiğimiz hizmetleri katma değerli hale getirerek perçinlemeye odaklanıyoruz. Müşterilerimizin Koçtaş’ı, evini güzelleştirirken farklı fikirlerle ilham alabildiği, işinin uzmanına danışabildiği ve istediği her ürünü uygun fiyatlı olarak bulabildiği bir çözüm noktası olarak konumlandırması, bize, doğru yolda olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyor. Bunun yanında Koç Holding’in dijital dönüşüm insiyatifinin önemli bir parçası olarak, tüm uzun vadeli planlarımızda çoklu kanal stratejisine büyük önem ve ağırlık veriyoruz. Müşterimizi her zaman işinin kalbine koyan bir yapıyla, her kanaldan aynı kalitede benzersiz deneyim sunmak için, çoklu kanal yatırımlarımızın her geçen gün katlanarak artacağını belirtmek isterim” dedi.

“Koçtaş ‘Yaşayan Evler’ dergimiz dekorasyon alanındaki yepyeni ve uygun fiyatlı ürünlerimizin yanı sıra yaratıcı fikirler ve hayatı kolaylaştıracak çözüm önerilerimizi içeriyor” 

Özpamukçu sözlerini şöyle sürdürdü: Dekorasyon alanındaki yepyeni ve uygun fiyatlı ürünlerimizin yanı sıra yaratıcı fikirler ve hayatı kolaylaştıracak çözüm önerilerimizi içeren Koçtaş ‘Yaşayan Evler’ dergimiz ile inanıyorum ki, evlerde küçük veya büyük bir yenilenme hareketi başlayacak. Koçtaş’taki her departmanın tek parça haline gelip, uzun süredir çok sıkı çalışarak hazırladığı bu yenilikçi derginin ilk sayısını sizlerin de beğeneceğinizi ümit ediyorum.”

3 Adımda Size Özel Gardırop: NEX, Koçtaş’ta! 

Koçtaş, odalarını değiştirmek ve güzelleştirmek isteyenleri mevcut gardırop seçeneklerine ek olarak yeni NEX ürünleriyle tanıştırıyor. Yepyeni bir gardıroba sahip olmak isteyenler, hiç yorulmadan, sadece 3 adımda hayallerine kavuşuyor. NEX Size özel gardırop ile ilk adımda modelinizi, ikinci adımda ölçünüzü, son olarak da parlak beyaz, eskitme beyaz, kırmızı, lacivert, mor, koyu ceviz ve meşe gibi renk seçenekleri arasından kapak tercihinizi yaparak kendi gardırobunuzu kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Ayrıca kemerlik, sepet, ayakkabılık, çekilebilir elbise askısı, pantolonluk ve kravatlık gibi dolap içi aksesuarlarıyla gardırobunuzu düzenleyerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. 


Hayallerinizdeki Ev İçin Sizi Koçtaş’a Davet Ediyoruz

Evinizi güzelleştirmek ya da dekorasyonla ilgili yeni fikir ve çözüm önerilerini incelemek için size en yakın Koçtaş mağazasını ziyaret edebilir veya koctas.com.tr’yi tıklayabilirsiniz. Özel indirimler, avantajlı kampanyalar ve faturasız iade kolaylığı sunan Koçtaş Kart’ınızı yanınıza almayı unutmayın. 

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2017, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568