Koleksiyon İzmir Çay Festivali’nde

Bengü Sarıkuş / İZMİRÇayın, kokusunun, yanında tüketilen en güzel lezzetlerin, çay sanatının, kültürünün, kitaplarının, şiirlerinin, ezgilerinin konuşulacağı Çay Festivali’nde, Koleksiyon’da tasarımlarını sergiledi.

Koleksiyon İzmir Çay Festivali’nde

Koleksiyon; çay kültürüne özel tasarımlarıyla 17 – 19 Kasım İzmir Çay Festivali’nde ürünlerini çay severlerin beğenisine sundu.

İkramları anlamlandıran Koleksiyon tasarımları, çayın derinlemesine özümseneceği Çay Festivali’nde sergilendi.

Çayın demini en berrak haliyle yansıtan ‘Mislina’ çay seti, tarihten ilham aldığı simgelerle dileklerinize kulak veriyor. Özel tasarım cam bardaklara yedi kenarlı tabakların eşlik ettiği ‘Mislina’ çay setinde her bir tabak şans, bereket, yol, aşk, güç, haber simgelerini taşıyor. Çayın demi ile mükemmel bir uyum yakalayan ‘Mislina’, Çay Festivali’nin gözdesi oldu.

Okkalı oturumu ve zarif üst kısmı ile çay gurmelerine demli keyif anları için tasarlanan Dervish, keyif anlarına, konuk ağırlamalarına, kutlamalara, armağanlara açılan bir tasarım olarak öne çıkıyor.

Renkli karakteriyle her yaştan tasarım severe ilham veren İstanbul Tiryaki Çay Seti ve özel kulpuyla çayı fincanda tercih edenlerin kalbinde taht kuran Kaffa Çay Fincan Seti de İzmir Çay Festivali’nde tasarım sevenlerle buluştu.
Ortak değerleri tasarımının odağına taşıyan Koleksiyon tasarımı çay setleri Koleksiyon İzmir mağazasında sizleri bekliyor. 

Koleksiyon
Mithatpaşa Cad. No: 142/A 35260 Karataş – İzmir

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 05:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568