Marc Jacobs parfümleri Boyner'de

“Kadının kokusu ayakkabısından ve çantasından daha önemlidir...” Bunu bizzat Marc Jacobs’ın kendisi söylüyor.

Marc Jacobs parfümleri Boyner'de

Şimdi sadece Boyner’de satılacak olan Marc Jacobs parfümleri kendini farklı hissetmek isteyen kadınlara hitap ediyor.

Kadınların ayakkabıdan ve çantadan daha çok kokuları üzerinde çalışmaları gerektiğini düşünen Marc Jacobs, bir kadının her şeyden önce kokusuyla ilgi çekeceğine ve iz bırakacaksa bunun kokusu olacağına inanıyor.  Teniyle bütünleşen doğru parfümü seçmeyi bilen kadınlar, kişiliklerini bütünleyen bir tarz yaratırlar. Koleksiyonundaki iddiasını parfümde de sürdüren Marc Jacobs,  2001’den bu yana zenginleşen ürün gamıyla tarz sahibi kadınların imzası olmayı sürdürüyor. 

Dokunduğu her şeyi altına çeviren ünlü modacı Marc Jacobs'un büyüleyici parfümleri sizin de başınızı döndürüyorsa, doğru adres şimdi Boyner.

Marc Jacobs bağımlılık yaratır

Bir parfümü beğenmek için kokusu kadar şişesinin tasarımı da aynı özende olmalı. Kullandıktan sonra atmaya kıyamayacağınız tasarım harikası şişeleriyle Marc Jacobs parfümleri, sadece teninize değil, ruhunuza da hitap ediyor, bağımlılık yaratıyor. 

Sofistike kokusuyla, şimdiden sezonun en iyi 10 parfümü arasında yerini alan Marc Jacobs Decadence’la birlikte ferah, dinamik ve dolgun notalarıyla günün her saatinde kendinizi canlı, mutlu ve pozitif hissetmenizi sağlayan tüm Marc Jacobs parfümleri, mutluluk saçan zarif ve iddialı tasarımlarıyla bu sezon sadece Boyner’de. 


Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Hakkında
Türkiye'nin gıda ve elektronik dışı en büyük perakende grubu olan Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (Boyner), 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, ‘Çarşı’ tabelası altında Bakırköy'de açıldı.

2004 yılında ise tüm Çarşı Mağazaları Boyner tabelası altında hizmete devam etti. Sektörün güçlü markalarından YKM’nin hisselerini 2013 yılında satın alan Boyner Büyük Mağazacılık, Türkiye'nin 37 ilinde toplam 117 mağaza ile hizmet veriyor. 
Süreyya Erbayrak 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568