Modacruz, binlerce kadının hayatını değiştiriyor

Hande Obuz onlardan yalnızca biri.

Modacruz, binlerce kadının hayatını değiştiriyor

1986 doğumlu bir moda tutkunu olan Obuz, küçüklüğünden beri gardırobunda yer kalmayacak kadar alışveriş yaptığını, hatta bazılarını giyme ihtimali bile olmayacağından eve getirdikten sonra pişman olduğunu söylüyor. Ta ki bir yıl önce Modacruz’la tanışana kadar.

Cebinden para çıkmadan alışveriş
Obuz, 7-8 sene boyunca dolapta öylesine duran kıyafetlerini satarak bir hafta içinde hayalindeki çantayı alacak parayı kazandığını söylüyor: “Mevsim dönümlerinde dolap temizliği yapıp kullanmadığım kıyafetlerimi ihtiyaç sahiplerine ulaştırırdım. Ancak vermeye kıyamadığım, bazı ürünlerim de vardı. Sonra Modacruz’la tanıştım. Gardırobumu oluşturduktan bir hafta sonra ne zamandır istediğim çantayı Modacruz’da sattığım kıyafetler sayesinde aldım. Böylece ilk kez cebimden para çıkmadan alışveriş yapmış oldum.”

Hande Obuz, Modacruz’daki müşteri deneyiminin hayli yüksek olduğunu, ürünlerinin kendi gibi başkaları tarafından da beğenildiğini görmüş: “Her gün en az 2-3 ürünüm gidiyordu. Bu iş çok hoşuma gitti ve giderek ciddiye almaya başladım. Sitedeki üyelerin beğenilerini öğrenebilmek için kullanıcıların hangi markalara düşkün olduğunu araştırıyor, sanal gardırobumu ona göre düzenliyordum. Böylece dolabımın popülaritesi arttı ve Modacruz kadınları içinde sıkça takip edilir hale geldim.”“Modacruz hayatımı değiştirdi”
Obuz, arkadaşlarının isteğini de kırmamış ve onların özenerek aldıkları kıyafetlerin de yüzbinlerce Modacruz kadını ile buluşması için yardım etmiş. O şimdi gerçek bir Modacruz kadını: “Modacruz’da sadece şık ve marka kıyafetleri daha uygun fiyatlarla almıyorsunuz, burada büyük bir keyfi de paylaşıyorsunuz. Modacruz sayesinde daha hesaplı şekilde de çok şık olabileceğimi, kadınlar olarak gardırobumuzdakileri paylaşarak trendleri yakalayabileceğimizi öğrendim. Modacruz alışveriş alışkanlıklarımı ve modaya bakışımı tamamen değiştirdi”.

Başak Tanses


 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2016, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568