ModaCruz’da artık kargo bedava

Kadınlara en trend parçalara bütçelerini zorlamadan ulaşma imkanı sunan ModaCruz, şimdi de ücretsiz kargo fırsatıyla pazar yerleri içinde bir ilke imza atıyor.

ModaCruz’da artık kargo bedava

Moda tutkunu kadınların akıllı alışveriş platformu ModaCruz’da ücretsiz kargo fırsatı başladı.

Bu uygulamayla ilk defa bir pazar yeri, kadınlar için kargo ücretini üstleniyor.

Artık PTT Kargo ile yapılan tüm gönderilerin ücretini Modacruz karşılıyor. Bu sayede hem alıcılar hem de satıcılar fiyat avantajı sağlıyor. Yeni sistemle alışverişin süresi de kısalıyor. Adres bilgisi yazmaya gerek kalmadığı gibi yeni sistemle, gönderi durumu da paket kargolandıktan sonra kullanıcının Modacruz’daki sayfasında otomatik olarak güncelleniyor. Böylece kargo takip numarasının yazılmasına da gerek kalmıyor.

ModaCruz sayesinde artık moda, kadınlara güç katıyor. Kadınlar burada lüks marka kıyafetlerden özgün tasarımlara, fast-fashion markalardan butik ürünlere, ayakkabıdan şapkaya, çantadan kozmetiğe milyonlarca parçaya yüzde 90’a varan indirimlerle ulaşarak bütçelerini zorlamadan, akıllı alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. Ayrıca kendi dolaplarını oluşturarak, birkaç kez giyip kenara koydukları kıyafetlerini ModaCruz kullanıcılarının beğenisine sunuyor, evdeki dolaplarını yepyeni bir iş potansiyeline çeviriyor ve nakit elde ediyor. Böylece ModaCruz kadınları rengarenk bir paylaşım ortamında kendi ekonomilerini yaratarak, ayakları üstünde daha dik duruyor. 

ModaCruz hakkında

ModaCruz, bünyesindeki 4000’i aşkın marka ve milyonlarca ürünü içeren envanteriyle Türkiye’nin en büyük moda odaklı online pazar yeri platformu olarak öne çıkıyor. 2014 yılında yola çıkan site ve mobil uygulamaları, bugün ayda 5 milyon kez ziyaret ediliyor. “Kadınlara güç katan moda” sloganıyla, kullanıcılarının prestijli ve güvenli bir platformda, kazançlı ve keyifli biçimde alışveriş yapmasını sağlıyor. Ücretsiz olarak üye olunabilen sitede kullanıcılar giymediği kıyafetlerini diğer modaseverlerle buluşturarak gelir elde edebiliyor veya dilediği orijinal marka ürünleri kolayca satın alabiliyor. Bu şekilde marka, kadınlar arasında paylaşım ekonomisini destekliyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2016, 02:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner569

banner141

banner557

banner560

banner568