Sigorta Cini’nden Sivas'a mağaza

Türkiye’nin ilk perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini’nin Sivas’taki ilk mağazası hizmet vermeye başladı.

Sigorta Cini’nden Sivas'a  mağaza

Yeni mağaza açılışlarıyla büyümeye devam eden Sigorta Cini, bundan böyle Sivas mağazasında sigorta alanındaki 170 yıllık deneyimini Sivaslılara sunacak.

Mağaza ağını genişletiyor
En son İstanbul’da Aksaray ve Bakırköy mağaza açılışlarının ardından Sigorta Cini, Sivas mağazasının açılışıyla birlikte hizmet ağını genişleterek büyümeye devam ediyor. Müşteri odaklı hizmete önem veren Sigorta Cini mağazalarında, müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını kişiye özel olarak analiz ederek, hangi ürünlere ihtiyaçları olduğu uzman danışmanlar tarafından beraber belirleniyor. Ardından Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden en uygun karşılaştırmalı teklif sunuluyor. 

“Mahallenizin Sigortacısı” olma hedefiyle yola çıktıklarını ifade eden Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos, “Sigorta alanında 170 yıllık deneyime sahip NN Group yatırımı Sigorta Cini olarak her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inanıyoruz. Bundan böyle yeni mağazamız Sivas’ta, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu sigorta ürünleri belirlenerek, kendilerine en uygun sigorta ürününü Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı olarak sunacağız” dedi. 

Sigorta Cini’nin Sivas mağazasında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden sigorta çözümleri sunuluyor, trafik ve kasko gibi araç sigortalarından, eşya sigortası, eğitim sigortası, bireysel emeklilik ve hayat sigortası ile sağlık sigortasına kadar uzanan yelpazedeki sigorta çeşidini tüketiciyle buluşturuyor.  

Sigorta Cini Sivas Mağaza Adresi: Demirciler ardı Mah. Karaağaç Cad. No:3 Sivas
Telefon: 0346 222 07 08Gülşah Özçoban Saral
Esin Aydoğdu

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2016, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568