Simple For You

Simple For You, bu yıl da yepyeni renkler, sloganlar ve serisine eklediği sloganlı şapkalar ve plaj kaftanları ile plajları etkisi altına aldı! Ünlü isimler yaz boyunca Simple For You ile plajlardan mesaj verdi!

Simple For You

Geçtiğimiz yıl 90’lı yılların pop kültürünün sembollerinden biri olan Sahil Güvenlik (Baywatch) mayolarını eğlenceli sloganlarla birleştirerek plaj modasının en sevilenleri arasında yerini alan Simple For You, bu yıl da yepyeni renkler, sloganlar ve serisine eklediği sloganlı şapkalar ve plaj kaftanları ile plajları etkisi altına aldı! Ünlü isimler yaz boyunca Simple For You ile plajlardan mesaj verdi!

2016 yılında İstanbul’da kurulan mayo markası Simple For You, geçtiğimiz yıl Sahil Güvenlik (Baywatch) kızlarının sportif ve çarpıcı stilini sloganlarla birleştirdiği “Pineapple” serisiyle sahillerde çok konuşulmuştu.

Bu yıl da “Sparkle” adını verdiği sloganlı mayo, şapka ve plaj kaftanı serisi ile mesaj vererek duruşunu belli etmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan Simple For You’ya ünlü isimler de büyük ilgi gösterdi.

Geçtiğimiz yıl Hande Yener, Chiara Ferragni, Hande Acar, Mina Somer, Aycan Şencan, Nazlı Kayaaslan ve Rüya Büyüktetik gibi ünlü isimlerin radarına giren Simple For You, bu yıl da Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Yasmin Erbil, Şilan Makal, Selen Görgüzel, Aslı Kızmaz, Rachel Araz Kiresepi, Cihan Şensözlü, Burçin Kaya ve İlayda Oymak gibi ünlü isimlerin tercihi oldu.

Bacak boyunu uzun gösteren derin kesimleri, vücudu saran kalıpları, İtalya’dan gelen özel kumaşı, kendinden parıltılı baskıları ve dikkat çekici sloganları ile limitli sayıda üretilen Simple For You mayoları ile seriye yeni eklenen sloganlı sapka ve plaj kaftanları sahilleri bu yıl da etkisi altına aldı.

Sadeliği elden bırakmadan stilini özgünleştirmek isteyenler, hayranları arasında birçok ünlü ismin bulunduğu limitli sayıda üretilen Simple For You ürünlerine Beymen ve Wepublic mağazalarının yanı sıra, Before & Sunset Çeşme, Madeo Beach Çeşme, Zio Beach Çeşme, Spiaggia Grande Çeşme, Mysabella Bodrum Palmarina, Bashaques Çeşme mağazaları ile www.365ist.com, www.lidyana.com ve www.simpleforyou.co adreslerinden ulaşabilirler.

Elmas Nida

Baykal Alkan

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2017, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568