Sınır tanımayan boya

İskandinav teknolojisi ile üretim yapan TERRACO’nun ürün gamında olan Velvet Tex kadife dokulu sedefli dekoratif boyadır

Sınır tanımayan boya

Ürün sağlığa ve çevreye zararlı olabilecek tüm zararlı kimyasallardan arındırılmış olup Terraco EcoLife ürün grubunda yer almaktadır.

Temizlemesi kolay, suya dayanıklı ürünün aynı zamanda koku oranı en aza indirgenmiştir. Yüzeyde zengin ve çekici etki yaratmanızda inovatif çözümler sunan Velvet Tex birçok malzeme üzerine de uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Trendleri belirlemekte öncü ve çevreye duyarlı marka Terraco’nun Velvet Tex boyası çeşitli alanlarda iç cepheler için alternatif oluşturmaktadır. Otel, restaurant, galeri, eğlence yerlerinin iç cephelerinde olduğu kadar konutların iç cephelerinde de farklı etkiler yaratmakta çözümler sunan ürün kullanıldığı yüzeylerde kadife görünümlü bir etki kazandırmaya yardımcı olmaktadır.

 Yaşam alanlarınızda bu kadife görünümü istediğiniz renkte elde etmenize imkan sunan  Velvet Tex ile renkli, dinamik mekanlar yaratabileceksiniz.

Dilcu Aygün

 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner549

banner554

banner558

banner141

banner553

banner557