Sonbahara minimalist bir dokunuş

İtalyan BTicino,  bu sonbaharda yaşam alanlarında farklılık arayanların karşısına Livinglight anahtar-prizleriyle çıkıyor.

Sonbahara minimalist bir dokunuş

Kullanıcısına tek seride üç ayrı mekanizma rengi, dört farklı çerçeve modeli ve sayısız kombinasyon olanağı tanıyan Livinglight; yaşam alanını son trendlerle dekore etmek isteyenler için eşsiz bir seçenek oluyor.

Teknolojiyi zarafetle birlikte sunan Livinglight anahtar-priz serisiyle BTicino, yaşam alanlarını minimalist bir çizgiyle buluşturuyor.

Kusursuzluğun zarif eseri
BTicino, Livinglight yeniliği olan AIR'in kusursuz tasarımında bir araya gelen tasarım ve teknolojiyle inovasyonu üst seviyeye taşıdığını kanıtlıyor. 5mm'den daha ince tasarımıyla Livinglight AIR,  dokunduğu her alanın kendine özgü bir ruhunun olmasını isteyenlerin beğenisini kazanıyor. Dikdörtgen çerçeveleriyle de zamana karşı meydan okuyan Livinglight, etkileyici stili ve sunduğu işlevlerle klasikler arasında yer alıyor.  

Renklerin ahengi için…
Yeni serisiyle sonbahar dekorasyonunun vazgeçilmezi olmaya aday Living International yaşam alanlarınızda İtalyan tasarımındaki mükemmelliği hissetmenizi sağlıyor. Beyaz, koyu çelik, altın, bronz ve krom renk seçenekleriyle evlerde zarif kombinasyonlar oluşturmanıza yardımcı olan Living International,  yaşam alanlarında her türlü ihtiyaca çözüm sunuyor. 

BTicino, eşsiz tasarımda teknolojik çözümler sunduğu Livinglight anahtar-priz serisiyle her zevke hitap eden renk, malzeme, doku ve şekilleri bir araya getirerek evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor.

Sevil Eroğluer

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2017, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568