Sonbahara renkli bir dokunuş

Yasemin Topaloğlu - İstanbul :Art Design'ın art deco modelleriyle yaşam alanlarını göz alıcı hale getirerek sonbahara renkli bir dokunuşta bulunmak mümkün.

Sonbahara renkli bir dokunuş

Mobilya sektöründe tasarım ve kalite anlayışını, rahatlık ve konforla birleştiren Art Design modelleri, sonbaharın ruh halini renklendiriyor. 

Minimalist konfor
Ahşap kısımlarında ceviz ağacının kullanıldığı deri kaplama Luna Berjer,  minimalist ölçüleri ve sıcak renk seçimi ile bulunduğu ortamı ısıtırken konfor ve rahatlığı beraberinde getiriyor. 

Rengi ve kumaşı ile şık konfor
Art deco tarzının formları ile tamamen 1. sınıf gürgen ağacından ahşap olarak üretilen Pera Berjer’in cilası gümüş yaprak varak. Hem sezonun trend rengi lacivert hem de ipek saten kumaşı ile mekanlarınıza şıklık ve konfor getirecek. 
Klasik tarzın zarif hali
Ahşap üzerine el işçiliğinin sanata dönüştüğü Louis Berjer, siyah lake cilası ve zümrüt rengi kadife kumaşı ile dikkat çekiyor. Klasik tarzın zarif çizgilerinin bir araya geldiği bu özel berjer size tarihte yolculuk yaptıracak bir tasarıma sahip.  

El işçiliği ön planda 
Modern tarzın ergonomi ile birleştiği ve tamamen el işçiliğinin öne çıktığı Plaza Sandalye, lake cilası, kadife kumaşı, rahatlık ve sadeliğin yanında döşemede kullanılan kabaralar ile evinizde şıklığın tanımı olacak. 


 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2017, 00:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568