TAÇ’tan çocukların hayallerini süsleyen kahramanlar

TAÇ, çocukların en sevdiği çizgi kahramanlardan “Barbie” ve “Mickey” baskılı nevresim takımlarıyla 23 Nisan’da bayram coşkusunu yaşatacak. 

TAÇ’tan çocukların hayallerini süsleyen  kahramanlar

Çocukların hayal dünyasına kapı açan TAÇ’ın “Barbie Dream” ve “Disney Mickey Goal” lisanslı nevresim takımlarıyla minikler en sevdikleri kahramanlarla uykuya dalıyor. TAÇ, birçok fantastik karakteri koleksiyonuna taşıyarak her çocuğu hayallerini süsleyen kahramanla mutlu ediyor.

TAÇ’ın yüzde 100 pamuk “Barbie Dream” ve “Disney Mickey” nevresim takımlarının yanı sıra, tüm lisanslı ürünlerine TAÇ Fabrika Satış Mağazası, TAÇ Konsept ve Linens mağazaları ile www.tac.com.tr  sitesindeki “Online satış” bölümünden ulaşabilirsiniz.


TAÇ’ın “Barbie Dream” ve “Disney Mickey Goal” lisanslı nevresim takımlarının fiyatı 132 TL.


TAÇ Hakkkında
TAÇ markasını yaratmaya 1970’li yıllarda başlayan Zorlu Tekstil Grubu, ev tekstili alanında önemli yeniliklere ve başarılara imza attı. Güçlü tasarım ekibi ile özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten ve moda yaratan bir marka konumunda olan TAÇ, milyonlarca evi güzelleştiriyor. Teknolojik gelişmeleri de yakından izleyen Zorlu Tekstil Grubu, TAÇ markası ile ev tekstili modasının rotasını belirliyor.

 Özlem KöÖYMEN

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2017, 07:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568