Under Armour İzmir’de 2.mağazasını açtı!

Dünyanın önde gelen performans spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour, 13.mağazasını 04 Nisan’da İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde açarak Türkiye’de büyümeye devam ediyor. 

Under Armour İzmir’de 2.mağazasını açtı!

Geçtiğimiz yıl Mart ayında Türkiye’ye girdikten sonra İstanbul’un ardından ilk mağazasını İzmir’de açan Under Armour, İzmir’deki ikinci mağazasını Optimum Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Tamamen bir inovasyon fikri üzerine doğmuş bir marka olan Under Armour’ın en önemli özelliklerinden biri, ürünlerinde, tamamen kendi geliştirdiği teknolojileri kullanması… Bunu da ‘Tutku ve bitmek bilmeyen inovasyon aşkıyla tüm sporcuları daha iyi bir noktaya taşımak’ vizyonuyla açıklıyor.

Kadın, erkek ve genç profesyonel sporculara yönelik sportif performans arttırmayı amaçlayan ürünler geliştiren Under Armour, içlikten takım formalarına, ayakkabıdan iç çamaşırına, atletten eldivene, şapkadan sırt çantasına kadar inovatif bir anlayışla ürettiği geniş ürün yelpazesi ile İzmir’deki spor tutkunlarının hizmetinde…

Under Armour markasının Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü Aydın Kanatlı, söz konusu yatırımlar ilgili olarak: “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dahilinde ilk yılımızda 10 mağazaya ulaştık ve bundan sonra da yatırımlarımıza devam etmeyi hedefliyoruz. İzmir’deki spor severlerin yoğun talebi üzerine de burada ikinci mağazamızı açmaktan mutluluk duyuyoruz. Tabi, bizim için en az mağaza sayısı kadar önemli olan, burada sporcuların performansını en üst seviyeye ulaştırabilmek… Buradaki sporcuları en ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünlerimiz ve tasarımlarımızla güçlendireceğiz.” açıklamasını yaptı.

Under Armour’ın dünya çapında ‘yol arkadaşı’ olduğu bazı sporcular arasında dünyanın en ünlü NBA yıldızlarından MVP Stephen Curry, olimpiyatlarda en çok madalya kazanan yüzücü unvanının sahibi Michael Phelps ve dünyanın en iyi tenis oyuncularından üç kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan başarılı tenisçi Andy Murray yer alıyor.

Daha fazla bilgi için UA.com’u ziyaret edebilir, Instagram @underamourturkey hesabımızı ve Facebook sayfamız Under Armour Turkey’i takip edebilirsiniz. 


Under Armour Hakkında
Under Armour, 1996 yılında Amerikalı futbolcu Kevin Plank tarafından kurulan, dünyada öncü spor giyim, performans ve aksesuar markasıdır. Tüm sporculara yönelik performans artıran ürünler geliştiren marka, inovatif bir anlayışla ürettiği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Uzakdoğu ve Afrika pazarlarındaki yatırımları ile yurt dışı pazarlarda hızlı büyümesini sürdüren Under Armour, Türkiye’de Doğuş Perakende Grubu çatısı altında faaliyet göstermektedir.


Sezen SAVAŞGÖREN

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568