Ünlü Mankenler Forum Bornova’da

Forum Bornova, gelenekselleşen ve bu yıl yedincisi düzenlenen  Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında, Ebru Şallı ve Deniz Akkaya’yı ağırladı.

Ünlü Mankenler Forum Bornova’da

Forum Bornova ziyaretçileri 15 Ekim Cumartesi günü ünlü mankenler Ebru Şallı ve Deniz Akkaya ile sohbet etme imkanı buldular.

Güzel kalma sırlarını açıkladılar

Türkiye’nin en güzel kadınları arasında gösterilen Deniz Akkaya ile Ebru Şallı, güzellikleri ile merak edilenleri anlatarak, kadınlara da genç ve güzel görünmek adına tavsiyelerde bulundu. Moda, stil, bakım, spor, ve sağlıklı yaşam üzerine gerçekleşen sohbette Deniz Akkaya ve Ebru Şallı deneyimlerini, İzmirlilerle paylaştı. Bakım ve stil ipuçlarını İzmirli hayranları ile paylaşan Akkaya ve Şallı, sezon modasına dair önerilerde bulundu. 

İzmirlilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide güzel kalma sırlarını açıklayan Ebru Şallı, "Ülkemizde her şeyin tazesine ulaşabiliyoruz. Artık organik - organik olmayan diye bir kavram kalmadığını düşünüyorum. Her şey doğala dönmeye başladı. Bizde istiyoruz tabii bahçeden koparıp yemek ama doğal da bulabiliyorsunuz. Özellikle goji berry, yaban mersini, ananas bunlar antioksidan bakımından zengindir. Sebze ve meyvelerin besin değerlerini zaten sürekli sosyal medyadan da paylaşıyorum” dedi. 


“Beslenmeye dikkat”
Fit bir vücuda sahip olmak için sadece spor yapmanın yeterli olmayacağını belirten Deniz Akkaya,  “Bu işin sihirli bir değneği yok. Boğazla ilgili istediğiniz kadar spor yapın yerinizde sayabilirsiniz. Beslenmenize de dikkat etmek zorundasınız. Amacınız ideal kilonuza kavuşmaksa yaktığınız yediğinizden fazla olmalı. Sağlıklı yemek yemeniz gerekiyor, gazlı içecek tüketmemeniz lazım, su içmeniz çok önemli. En önemlisi de sigara içmemeniz gerekiyor. Ben haftanın 6 günü spor yapıyorum. Pilates de yapıyorum başka sporlarda yapıyorum. Hem beden hem zihin sağlığı için dışarıda, temiz havada spor yapmayı tercih ediyorum, biraz doğayla buluşmak lazım. Bu dediklerimin hepsini yaparsanız bana göre herkesten bir adım ilerde olursunuz, zor yaşlanır, geç yaş alırsınız” dedi. 
"Keyfinizi kimse için kaçırmayın, kendinizi üzmeyin"


Akkaya hiçbir sorunu, kederi içine atmadığına da dikkat çekerek, şöyle devam etti: 
"Bir de yapması zor biliyorum ama grip kadar kanser salgını var. Hiçbir şeyi içinize atmayacaksınız, dert etmeyecekseniz, demesi kolay diyecekseniz belki ama en azından sizi üzene sizi üzdüğünü söyleyeceksiniz. Birilerine bozulduysanız keyfinizi onlar için kaçırmayacaksınız. Ben hiç içime atmam ve bunları uygularım."


"Spiritüel düşünceden destek alıyorum ve atlatıyorum"

Şallı da Deniz Akkaya'ya bu konuda katıldığını belirterek, "İçe atmamak gerekiyor ben spiritüel düşünceleri, kitapları takip ediyorum. Onlara da inanıyorum, onlardan da destek alıyorum. Duyguların, düşüncelerin, kelimelerin gücüne de inanıyorum, o yüzden atlatıyorum" dedi.


"İzmir'in hanımları çok şık giyiniyorlar"

İki ünlü güzel İzmirli kadınların da oldukça bakımlı ve şık olduklarını belirterek, şunları söyledi: 

"İzmir'in hanımları gerçekten çok güzel. Ortalama güzellik üstünde bir kadın gördüğümüzde İzmirli herhalde diye düşünürüz, onları hem güzel hem de çok şık buluyoruz.”


İzmirli kadınlara Pilates dersi
Söyleşinin son bölümünde Ebru Şallı, İzmirli kadınlara pilates ile ilgi püf noktaları anlattı. Şallı, sahneye getirilen pilates topu ile İzmirli kadınlara karın sıkılaştırma hareketlerini gösterdi. Kollardaki tuzluk bölgesine neden tuzluk dendiğini anlatan Deniz Akkaya, tuz dökerken kolların sallandığını ve ismin buradan geldiğini anlatarak forum Bornova misafirleri güldürdü. Ebru Şallı sarkık kolları toparlayamaya, kol ve tuzluk kaslarını sıkılaştırmaya yarayan hareketleri de canlı olarak gösterdi.  

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568