Watsons İzmir Kıbrıs Şehitleri Mağazası açıldı

Watsons İzmir Kıbrıs Şehitleri Mağazası açıldı

Türkiye’deki 238 mağazası ile her geçen gün büyümesini sürdüren Watsons İzmir’deki 12. mağazasını Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde açtı. İzmir’deki bu yeni mağazasına özel düzenlediği kokteyl ile İzmir iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerini yeni mağazasında misafir etti.

Türkiye’deki güzellik ve kişisel bakım yolculuğuna 11 yıl önce başlayan Watsons bugün 65 şehirde 238 mağazasıyla her geçen gün büyümesine devam ediyor. 11 yıldır güzellik ve kişisel bakım alanında, cilt bakımından makyaja, saç bakımından erkek bakımına, parfümden vücut bakımına kadar dünyaca ünlü markaları müşterileriyle buluşturuyor. 


Mağaza açılışında konuşan Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu: ”Watsons, İzmir’deki Kıbrıs Şehitleri’ne özel yeni mağaza konseptiyle güzellik ve kişisel bakım perakendeciliğinde yepyeni bir alışveriş deneyiminin de öncülüğünü yapıyor. Bu yeni mağazacılık anlayışıyla Watsons hem zengin ürün yelpazesine hem de sunduğu hizmetlere yenilikler ekliyor. Müşterilerinin alışveriş sırasında makyajdan saç bakımına, sağlıklı yaşamdan ev dekorasyon alanına kadar pek çok farklı ürün grubuna özel alanlarda ürünleri keşfetmesini, sosyal medya alanı sayesinde teknolojiyi alışverişlerinin bir parçası haline getirmesini sağlıyor.” açıklamasında bulundu.


İzmir’de ilk defa Kıbrıs Şehitleri mağazasıyla hayata geçen bu yeni mağaza konsepti ile sunulan yeni hizmetler ve ürün alanları ise şu şekilde:  
•    Makeup Studio: Watsons size en iyi makyaj ürünlerini sunarken artık makyajınızı da 
yapacak. İster günlük ister özel geceler için makyajınızı bu özel alanda güzellik uzmanlarımız tarafından yaptırabilirsiniz.

•    Sosyal Medya Alanı: 
Güzellik ve kişisel bakıma dair sosyal medyanın nabzını bu alanda tutacaksınız. Sosyal medyada en çok beğenilen ürünleri görebilir, bloggerlara özel köşelerde ünlü bloggerların seçtiği ürünleri inceleyebilirsiniz. 


•    Sağlıklı Yaşam Alanı: 
Kendinize çok daha iyi bakmanızı sağlayacak destek ürünlerini bir arada bulabileceğiniz bu alanda bitkisel çaylar, besin takviyeleri, diyet ve enerji ürünleri, atıştırmalıklar, vitaminli sular ve sporcu destek ürünleri yer alıyor. 

•    Naturals by Watsons
Doğanın gizli içeriklerini açığa çıkaran ve sadece Watsons’ta bulabileceğiniz Naturals by Watsons’ın zengin aile içeriğini ve doğadan ilham alan özel serilerini Naturals by Watsons’a ait bu alanda bulabilirsiniz.

•    Müşteri İlişkileri:
Watsons’ta ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman yanındayız. Bu alanda bulunan Sarj Ünitesi, Wi-Fi, Hediye Paketleme, Watsons Card ve Ürün Değişim hizmetlerinden faydalanabilir, müşteri temsilcimizden her konuda destek alabilirsiniz.

Ayrıca tüm Watsons’larda bulunan ve Kıbrıs Şehitleri Mağazası’nda daha da zenginleşen bölümler mevcut: 

•    Cilt Bakım Alanı:
Cildinize uygun ürünleri bulabilmeniz için cilt bakım alanımızı genişlettik. Bu alan cilt analizi yaptırabilir, cildinizin ihtiyaçlarını öğrenerek size uygun en doğru ürünleri öğrenebilirsiniz.

•    Parfüm Alanı: 
Dünyacı ünlü birçok markanın parfümlerini bu alanda deneyebilir. Kendinize en uygun parfümü seçebilirsiniz.

Watsons Hakkında
A.S. Watson Group’un bir parçası olarak 1841 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 11 ayrı pazardaki 5.500’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000’i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır. 

Watsons Türkiye, 60’dan fazla şehirde 230’un üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 2.000’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

A.S. Watson Group Hakkında
Dünya çapında haftada 27 milyon müşteri, A.S. Watson Group’un faaliyet gösterdiği 25 pazarda alışveriş yapmanın keyfini yaşıyor. A.S. Watson Group, perakende formatları, perakende markaları ve coğrafi yaygınlığı ile dünyanın en geniş perakende portföylerinden birine sahiptir. Küresel olarak, 120.000  çalışanı olan Grubumuz, aynı zamanda, Hong Kong’da yerleşik olan ve dünyaca tanınan CK Hutchison Holdings Limited üyesidir. CK Hutchison Holdings limanlar ve ilgili hizmetler, emlak ve oteller, perakende, enerji, altyapı yatırımları ve telekomünikasyon alanlarında 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

A.S. Watson Group:
•  25 pazarda 13 perakende markası ile yer aldığı 12.000’den fazla  mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası sağlık, güzellik ve yaşam tarzı perakendecisidir. 
• Watsons markası ile Asya’nın lider sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons, 5.500’den fazla mağaza ve 1.400’den fazla eczane ile Çin, Hong Kong, Tayvan, Macau, Singapur, Tayland,  Malezya, Filipinler, Kore, Endonezya, Ukrayna ve Türkiye dahil 12 pazarda faaliyet göstermektedir.
• Avrupa’nın en büyük lüks parfümeri ve kozmetik perakendecisi olarak 1.700’ün üzerinde mağaza ile 17 farklı pazarda yer almaktadır. Bu mağazalar Marionnaud, ICI Paris XL ve The Perfume Shop adlı üç perakende markası altında operasyonlarını sürdürmektedir.

 


 
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2016, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568