Yeni yılda mutfaklara Bosch şıklığı geliyor

Bosch Ev Aletleri’nin her mutfağa ve her zevke uygun ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan 3’lü ankastre setiyle mutfaklar yeni yılı en şık şekilde karşılıyor.

Yeni yılda mutfaklara Bosch şıklığı geliyor

Üstün kaliteyi şık tasarım ve ergonomiyle buluşturan Bosch ankastre ürünleri, yeni yıla özel cazip fiyatlarla ve ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Bosch Ev Aletleri’nin yeni yıla özel olarak oluşturduğu kış setine dâhil olan A enerji sınıfı Bosch HBN551E1T Ankastre Fırın, sıcak hava fonksiyonuna sahip ve eş zamanlı olarak 2 seviyeye kadar üstün perfomansla pişirme sağlıyor.

Fırın, ayrıca katalitik temizleme sistemiyle büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor. Kendinden kumandalı, gazlı ankastre ocak POP6C6B10O ise yandan kontrol mekanizmasıyla kolaylıkla kontrol edilebiliyor ve tekli çelik ızgarasıyla kolayca temizlenebiliyor. Bu ocakta gaz emniyet sistemi de yer alıyor. Duvar tipi eğimli davlumbaz DWK095G60T ise duvara monte edilerek mutfakların rahatça planlanabilmesi için kullanıcılarına büyük bir özgürlük sağlıyor. Led aydınlatmasıyla verimli bir kullanım sunan davlumbaz, 600 m3/h emiş gücüyle mutfakların hava kalitesini etkili bir şekilde artırıyor.


Yeni yıla yepyeni bir mutfakla girmek isteyenleri sevindirecek kampanya dâhilindeki 3’lü ankastre set, mutfağına teknoloji, şıklık ve kullanım kolaylığı kazandırmak isteyenler için, 3.423 TL yerine 2.776 TL’ye ve Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla sunuluyor.


Burcu Bildikseven 
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2016, 02:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner560