Bacak arası morartması

Defne Samyeli; Cem Yılmaz’ın evinde kalmış! İlişkileri başlamış! İyi hayırlı olsun. Alan satan razı bize ne.

Defne Samyeli’in boynunda morluk varmış! Hadi be..  

Toplum olarak bu habere karşı tavır almayıp nasıl mormuş diye televizyonun karşısında merak edip bekliyorsak, artık iyice zıvanadan çıktık diyebiliriz. Sosyologlara sormak lazım, bu neyin psikolojisidir diye.

Bu ülkede o kadar sosyo politik, ekonomik atraksiyon varken insanların bu tür saçma şeyleri mevzu yapma hastalığı nedir?

Bir kadının boynu neden kızarır? (aynı soru erkek cinsleri için de geçerli ama konumuz kadın )

Bir kadın alerji geçiriyorsa boynu kızarabilir.

Bir kadın güneş lekesiyle maruz kaldığında ya da herhangi bir kremi denediğinde boynu kızarır yüzü de öyle.

Bir kadının boynuna sivilce atmışsa ve o kadın deleniz onu sıkmaya kalkarsa kızarır ya da morarır haliyle boyun, hassas deri yapısına sahiptir.

Bir kadın sakarsa ya da dikkatsizse otomobiline binerken kapının sivri kısmı boğazına batabilir ki benim en çok yaptığım şeydir, kızarmaktan fazlası morarır.

Bir kadın kese yapmayı seviyorsa, banyoda dökülen derinin verdiği tazelik hissiyle kendini kaybedip deriyi yüzebilir. Bu derinin kızarmasına neden olur.

Bir kadın sigara yakarken yanlışlıkla boynuna değdirebilir.

Bir kadın maşa ya da benzer sıcak saç şekillendiricilerle yanlışlıkla boynunu yakabilir, dolayısı ile boyun kızarır.

Bir kadının boğazını biri sıkı sıkı sıktıysa boynu morarabilir!

Ve evet! Bir kadın ateşli bir şekilde sevişirken karşısındaki adamın ihtirasından dolayı boynunu morartabilir. Bize ne!

Peki, sorarım size neden bu kadar ihtimal varken, boynu kızarık ya da morarmış bir kadına karşı düşünceleriniz yukarıda saydığım en son ihtimalde odaklanıyor.
Özellikle de erkekler

Niye mi?

Erkekler!

Aklınızın yüzde seksen kısmının bacak aranızdaki organdan olduğu düşünülürse, buna sevişirken hep aynı arsız tutkularıyla kendilerini kaybettiklerini düşünürsek, tabii ki önce bu ihtimali akıllarına getireceklerdir!

Hiçbir kadın sevişirken erkeğinin bir yerlerini morarttığını duymadım. Çünkü sevişirken bile hassas davranırlar.

Toplumda baskı arttıkça sapıklık da artar.Çünkü normal yollarla giderilmeyen dürtüsellik,yerini sapkınlıklara bırakır.Siz anladınız ne demek istediğimi ..kedi,köpek,eşek ,inekten daha  kötüsü konuşamayan çocuklardan bahsediyorum.Bu tür  şeylerle ihtiyaçlarını giderirsen günah değil !! Öyle ya hiç bir kitapta ,dinde,fetvada  hayvanlarla yada çocuklarla cinsel ilişkiden bahsetmez..Çünkü onlarla bu tip cinsel ilişkinin kurulamayacağını, insan olarak bilinirliği varsayılır.

Ama her şeyde olduğu gibi ( bakınız bizim işgüzar din adamlarındaki garp fetvalara) dini de işlerine geldiği gibi çarpıtıp sunuyorlar gümüş bir tabakta topluma..

Yersen! 

Kadınsan yemezsin!

Erkeksen niye yemeyesin,hatta sömürürsün yüzde seksenlik kısmınla..

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alev ışık güler
Alev ışık güler - 3 ay Önce

Tebrik ederim

Funda Özger
Funda Özger - 3 ay Önce

Muhteşem bir tespit

Damla Baysal
Damla Baysal - 3 ay Önce

Kalemine sağlık Gamze'cim.

Neşe argun
Neşe argun - 3 ay Önce

Doğruya ne denir?

Ayşegül Kayaoğlu
Ayşegül Kayaoğlu - 3 ay Önce

+ çünkü kadınlar sevişmeyi ; sevgi - şefkat - aşk gibi ruhsal olguların bedensel buluşması olarak görür , kalkanın indirilme görevi , azgınlığın giderilme vazifesi olarak değil .
İşin trajı komik yönü o boynu gören kadınların da çoğunun aklına aynı tek şeyin gelmesidir . Biz normaller bu nedenle aynı zamanda bu kodlanmış hemcins zihniyetiyle de uğraşmak zorunda kalırız .
Değindiğin konu önemli, eline sağlık arkadaşım .

Murat karahan
Murat karahan - 3 ay Önce

Evet güzel tespitler katılıyorum,bu kadar abarttılacak üstünde durulacak derecede önemli olduğunu düşünmüyorum zaten konuyu derinlemesine irdelersek kadınlarından erkeklerden masum olduklarını söyleyemeyiz

Adem kanca
Adem kanca - 3 ay Önce

Bacım senin başka işin yokmu Allahisen bu kadar sorunun içinden bir ünlünün boyun morarması ve insanlarım ne düşündüğümü seni rahatsız etti nerden bilisen belki bilerek morartı insanlar görsün istedi .kadınların daha önemli sorunları var bence sende başını sosyal medyadan ve tv den kaldır halkın arasına çıkta kadınlar nasıl yaşamaya calışıyor gör

banner441

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568