Ayla filminin oyuncuları EGE PERLA'DA

Gaye Karakaş / İZMİR -İzmir şehir hayatına en özel ve kaliteli etkinliklerle büyük katkı sağlayan Ege Perla, son zamanların en çok ses getiren filmi AYLA’nın oyuncularını ağırlamaya hazırlanıyor.

Ayla filminin oyuncuları EGE PERLA'DA

Filmin başrol oyuncularından İsmail Hacıoğlu’nun yanı sıra Gözde Sinem Uslu ve Sıtkı Can Ulkay’ın katılımıyla gerçekleşecek söyleşi ve film gösterimi için siz de Ege Perla ‘da yerinizi alın.

Sinema tarihinde son 16 yılın en yüksek gişesini yaparak istatistiklere adını yazdıran Ayla'yı 11 Kasım Cumartesi günü saat 19:00’da Ege Perla misafirleri ile buluşacak olan oyuncular, 20:00’de de sevenleriyle birlikte filmi izleyecek.Ege Perla'da oyuncularıyla birlikte izleme fırsatını kaçırmayın.

19:00’da Ege Perla misafirleri ile buluşacak olan oyuncular, 20:00’de de sevenleriyle birlikte filmi izleyecek.


Kore Savaşı sırasında Astsubay Süleyman Dilbirliği’nin, ölümden kurtardığı ve Ayla adını verdiği minik bir kız çocuğunu kendi kızı gibi sahiplenmesini, savaş sürerken ayrılmak zorunda kalıp yarım yüzyıl sonra bir araya gelmelerini anlatan, yapımcılığını Mustafa Uslu’nun üstlendiği, Can Ulkay’ın yönettiği Ayla, savaşın en acılı halini evrensel ve zamansız bir sevgi hikayesine dönüştürüyor. 

Film, güçlü prodüksiyonu, ulusal ve uluslararası yıldızları buluşturan oyuncu kadrosu, gerçeklere dayanan senaryosu, etkileyici müzikleri ve görsel bir şölen sunan sinematografisiyle dikkat çekiyor. 

Ulusal ve uluslararası yıldızlar
Geçmişimizi gururla bugüne taşıyan film; İsmail Hacıoğlu, Kim Seol, Çetin Tekindor, Lee Kyong-Jin, Ali Atay, Murat Yıldırım, Taner Birsel, Altan Erkekli, Meral Çetinkaya, Damla Sönmez, Büşra Develi, Erkan Petekkaya, Sinem Uslu, Eric Roberts, Cade Carredine, Kim Byoungsoon, Johnny Young, Mehmet Esen, Caner Kurtaran, Burç Kümbetlioğlu, Duygu Yetiş, Ali Barkın, Nilgün Kasapbaşoğlu, Mine Teber, Esra Dermancıoğlu,  Toygan Avanoğlu, İlber Gürtunca, gibi birbirinden değerli 32 ulusal ve uluslararası yıldızla Oscarlar'da tüm dünyaya görsel bir şölen sunmaya hazırlanıyor. 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568