Demokrasimizi savunmuştur, iyi ki varsınız!

CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, kendisine tebrik ziyaretinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na "İyi ki varsınız, iyi ki bu kenti yönetiyorsunuz" diye seslendi.

Demokrasimizi savunmuştur, iyi ki varsınız!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven'i ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Güven'i kutlayan Başkan Aziz Kocaoğlu, "Hayırlı olsun, başarılar diliyoruz.

Biz de son derece yararlı çalışmalar yapacağınızdan eminiz. Bir partili olarak, her türlü desteğe de hazırız" şeklinde konuştu. 


CHP İzmir İl Başkanı Güven ise, "Biz her zaman birlikteyiz. Bir tek amacımız var; şehrimize, ülkemize, vatandaşımıza hizmet etmek. Bu şehir, bu ülke hepimizin. Aynı geminin içindeyiz. CHP, bu yaşanan süreçte dimdik durmuştur.

Demokrasimizi savunmuştur. Mağdur insanlarımızın yanındadır. Hep birlikte İzmir'imize güzel hizmetler yapma adına bu işin içindeyiz.

İnanıyorum ki çok güzel işler yapacağız. Bu gemiyi çok daha güzel yerlere getireceğiz. İyi ki varsınız, iyi ki bu kenti yönetiyorsunuz. Biz de elimizden geldiği kadar örgüt olarak tüm katkıyı vereceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2016, 23:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner569

banner141

banner557

banner560

banner568