Foça'da örenk bir pazar...

Bu pazar çok konuşuluyor...

Foça'da örenk bir pazar...

Foça Foça Foça...

Foça'da örenk bir pazar...

Bu pazar çok konuşuluyor...

Foça Belediyesi tarafından, sosyal sorumluluk projesi kapsamında faaliyete geçirilen Sosyal Market, vereceği hizmetle, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmaya katkı sağlayor .
Sosyal Market, Foça Belediyesi Bağarası Halim Foçalı Salonu’nda hizmet veriyor...

Belediyelerin görevlerinin, yalnızca altyapı hizmetleri ve temizlik işleri ile sınırlı kalmaması gerektiğini, farklı sosyal projelere de imza atılması gerektiğini belirten  Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ; “Toplumun yararına sunduğumuz Sosyal Market ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirmekte olduğu yerelde kalkınma modeline örnek olabilecek bir noktada olduğumuzu düşünüyorum. Bundan sonra, Sosyal Marketimizin sürdürülebilirliğinin sağlanması çok önemli. Sosyal Marketimizi geliştirmek ve büyütmek için hep birlikte çalışacağız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Destek veren herkese teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sosyal Market aracılığı ile, yardımseverler tarafından bağışlanan, kullanılmış ancak kullanılabilir nitelikte olan veya hiç kullanılmamış, giyim eşyası, ev eşyası vb., ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak ulaştırılacak.

Çocuk oyuncakları ile çocuklarda gülsün!


Bilgi ve İrtibat telefonu: 0232 8228142

Nerde olursan ol ama  Sosyal Pazar'a sende desk ol!

 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2016, 20:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568