Sınırda Off Road Yarışı

Kilis'te 4 Ekim Pazar günü saat 09.30 da Kilis 7 Aralık Üniversitesi yanı TOKİ kavşağı sapağında 1.Off Road Yarışına bekleriz

Sınırda Off Road Yarışı

Kilis’te ilk olarak düzenlenen Kilis Belediyesi 1. Off Road oyunları  4 Ekim Pazar günü saat 09.30 da Kilis 7 Aralık Üniversitesi yanı TOKİ kavşağı sapağında gerçekleşecektir.


17 İlden 100 e yakın özel donanımlı off road aracının katılımı ile gerçekleşecek olan oyunlar, sabah başlayıp öğleden sonra da devam edecektir.

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara yaptığı açıklamada “ Kilis'imizde ilk defa düzenlenen çok farklı ve güzel bir ekstrem spor faaliyeti organize ettik.Araçlar,  hazırlanan zorlu parkurda çamur, tümsek, hendek demeden mücadele edecekler. Hem yarışmacılarımıza hem de izleyicilerimize unutamayacakları bir gün yaşatmak için her detayı düşündük. Türkiye'nin birçok ilinden konuklarımız , bu işi gönül veren sporcularımız gelecek. Şehrin içinde de cumartesi günü güzel bir konvoy yaparak araçlarını sergileyecekler.

3-4 ekim cumartesi ve pazar günü ağırlayacağımız misafirlerimizin Kilis'e gelmek için sabırsızlandıklarını biliyoruz. Bu konuda elimizden geleni belediyemiz, kurumlar ve off road kulübü olarak en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Bu konuda bize destek olan her kurum, birim ve kişiye tek tek teşekkür ediyorum. İl olarak tarihinde ilk defa böyle bir organizasyona şahit olacak  vatandaşlarımızın o gün başka bir program yapmadan, ailecek eğlenip, dinlenebilecekleri heyecanlı bir gösteriye bekliyoruz. Tüm halkımızı 4 Ekim Pazar günü saat:09:30 da yapılacak olan Off Road oyunlarına davet ediyorum.Kilis belediyesi olarak böyle güzel ilkleri yapmaya devam edeceğiz."
dedi. 
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, 08:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568