Canon EOS 7D Mark 2

Spor, vahşi, yaşam gibi hız, dayanıklılık gerektiren durumların bir numaralı tercihi.

Canon EOS 7D Mark 2'nin Çift DIGIC 6 Görüntü İşlemcisi ile hız sınırını aşıyor!

Canon EOS 7D Mark II, çift DIGIC 6 Görüntü İşlemciye sahip. APS-C CMOS sensörle birlikte mükemmel bir uyum sergileyen çift DIGIC 6 Yüksek ISO kumlanma giderme özelliğinden, seri çekimde ve makinenin açılıp hazır konuma gelmesi gibi hız gerektiren durumlarda performans artışındaki en önemli etken.

 Hız konusunda tüm endişeleri ortadan kaldıran Canon EOS 7D Mark II; spor, vahşi, yaşam gibi hız, dayanıklılık gerektiren durumların bir numaralı tercihi.    

7D ile birlikte yeni bir sınıf açan Canon, kendisine rakip bulmakta zorlanıyor. Hız konusunda ilk versiyon oldukça başarılı olmuş ve satış rakamlarını alt sınıf makinelerin hatta üst sınıf makinelerinin üzerinde konumlanmasını sağlamıştı. Özelikle performans isteyenlerin tercihi olan Canon EOS 7D bu performansını seri çekime, Hızlı AF’ye ve ISO performansına eklemeler yaparak 7D Mark II’nin ön plana çıkmasını sağladı.


Saniyede 10fps hız, DIGIC 6 Görüntü İşlemcisi, 65 Odak Noktası gibi performansa yönelik artırımları Canon EOS 7D Mark II’de bir araya getiren Canon, kendi sınıfında türünün tek örneği olarak hala gözde konumunda.
     
APS-C boyut CMOS sensör ve DIGIC 6 Görüntü İşlemcisi ile mükemmel kalitede fotoğrafların çekimine imkân tanırken diğer yandan Video konusunda da oldukça dikkat çekici özelliklere sahip. Full HD kayıtta 60fps video çekebilen Canon EOS 7D Mark II, HyperLapse ve Slow Motion videoalra imkân tanıyan bir sisteme sahip.

Artık birçok fotoğraf makinesine eklenen ve videodan daha çok tercih edilmeye başlanan Time Lapse çekim yapabilen 7D Mark II, bu özelliğini artı bir değer olarak sunmuş.
     
Canon EOS 7D Mark II’nin bir diğer artısı ise çalışma koşulları. 0° - 40° sıcaklıkta sorunsuz işlev gören mekanik yapıya sahip modelin -/+ sıcaklıklara dayanıklılığının yanı sıra toz ve neme karşı olan duyarlılığı ise artırılmış. Hava geçirmeyen gövde tasarımına sahip 7D Mark II Zorlu koşulların DSLR gövdesi olmayı başarıyor. 

Canon EOS 7D Mark 2'nin 20.2MP APS-C CMOS Sensörü
 
Canon, yeni Fotoğraf Makinesi 7D Mark II ile birlikte önceki modelden farklı olarak 20.2MP değerinde APS-C sensör sundu. Yüksek kalite fotoğrafları, gelişmiş ISO performansıyla, üstün renk ve bit derinliği ile birlikte 2014 Photokina ile tanıttı.

   
Genişletilebilir 100-16000 ISO aralığına sahip 7D Mark II bu değeri 51200 ISO’ya kadar çıkartabiliyor. Tüm ISO değerlerinde düşük noise ile performansını sergileyen Canon, düşük ışıklı ortamlarda en büyük yardımcınız olmayı başarıyor.


Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2015, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568