2017 Iconic Ödülleri’nde GROHE, 9 ödül birden kazandı

Bilge Kutluğ / İSTANBUL - GROHE, “İletişim” kategorisi: "GROHE Architekturlösungen” (“GROHE Mimari Çözümleri”) yayın dizisi ile “Mimari” kategorisinde ise ISH 2017’de GROHE’nin ticari fuar standı ile ödüle layık görüldü

2017 Iconic Ödülleri’nde GROHE, 9 ödül birden kazandı

GROHE Blue Home musluk suyu sistemi, profesyonel Concetto Professional mutfak bataryası ve Euphoria 260 duş başlığının her biri, “Ürün” kategorisinde bir “En İyinin İyisi” 2017 Iconic Ödülü’ne layık görüldü. GROHE Blue Home musluk suyu sistemi, tek bir düğme dokunuşu ile, mükemmel içe sıcaklığına soğutulmuş leziz filtrelenmiş suyu, sodalı, orta sodalı veya sade olmak üzere üç farklı seçenek ile doğrudan bardağa getiriyor.

Zamanın ötesine geçen tasarımı yenilikçi teknoloji ile bir araya getiren sistem, zarif bir mutfak bataryasını entegre filtreli yüksek performanslı bir soğutucudan oluşuyor. 

GROHE Concetto Professional mutfak bataryası, GrohFlexx ve EasyDock M teknolojisi ile son derece esnek ve kullanması kolay. Entegre metal yaylı silikon hortumu, bataryanın 360 derece dönmesine imkan verirken, normal su akışı ile jet akışı arasında kolay geçişe imkan veren butonu ile, bulaşık ve sebzelerin yıkanması ve büyük tencerelerin zahmetsizce doldurulmasına imkan veriyor. 

Euphoria 260 duş başlığı, 260mm çapı ve üç alan özelliği ile duş yapmayı sakinleştirici ve kişiye özel bir deneyim haline getiriyor. Kullanıcılar, su akışını ruh hallerine uyacak şekilde değiştirebiliyor, sadece SmartControl paneli üzerindeki kadranı çevirerek güçlü şekilde yoğunlaştırılmış jet ve canlandırıcı akıştan tam yumuşak yağmur duşuna geçebiliyorlar. 

GROHE “Ürün” kategorisinde, ayrıca Lineare ve Essence Professional batarya koleksiyonlarının yanı sıra SmartControl Concealed ankastre kontrol elemanı ve yeni su güvenlik sistemleri GROHE Sense ve GROHE Sense Guard ile de bu yıl İconic Ödüller aldı. Lineare batarya serisi, net hatları ile banyoya şekil verirken Essence Professional batarya yelpazesi ise mutfak işlerini daha etkin ve daha konforlu hale getiriyor. Pürüzsüz ve minimalist tasarımlı SmartControl Concealed kontrol paneli, sezgisel basmalı buton ve döndürmeli kadran teknolojisi ile kontrol edilebiliyor. Sense ve SenseGuard’dan oluşan yenilikçi ve akıllı su güvenliği sistemi, su hasarını tespit edip evleri koruyor. 
GROHE Architekturlösungen – “İletişim” kategorisinin kazananı
GROHE, Alman inşaat dergisi “DBZ Deutsche BauZeitschrift”’in ekinde yayınladığı “GROHE Architekturlösungen” serisi ile de, “İletişim” kategorisinde Iconic Ödül’e layık görüldü. Her sayıda, inşaat projeleri ve bunlarda kullanılan GROHE ürünlerinin sunulduğu spesifik bir konu (örn. oteller, ofis binaları veya bakım ve huzur evleri gibi) gösteriliyor. Ayrıca, mimari sorulara da cevap veriliyor. Şirketin temel iletişim araçlarından biri olan “GROHE Architekturlösungen”in hedef kitlesini mimarlar, profesyonel planlamacılar, tesisat uzmanları ve konuya özel gruplar oluşturuyor.

GROHE ISH 2017’deki stand tasarımıyla  “Mimari” kategorisinde Iconic Ödülü aldı
GROHE, Frankfurt am Main’da düzenlenen, dünyanın önde gelen banyo, bina, enerji ve iklim teknolojisi ile yenilenebilir enerji ticaret fuarı ISH 2017’deki etkileyici standı ile “Mimari” kategorisinde Iconic Ödül kazandı. “WATER. INTELLIGENCE. ENJOYMENT.” sloganı ile, sektörde önce bir pazar lideri olarak kendini sunan GROHE, muazzam sergi alanında, suyun dijital olarak kontrol edilebilirliğini bir inovasyon olarak vitrine çıkarmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2017, 21:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568