60 Metre yükseklite traş oldular

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinası üreticisi Remington, Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir etkinliğe imza atarak, bir ilki gerçekleştirdi.

60 Metre yükseklite traş oldular

Avuca sığan yapısı ve eşsiz teknolojiye sahip yeni tıraş makinası Flex 360’ın tanıtımı kapsamında Zorlu Tıraş etkinliği Nurol Park Güneşli, Oasis Designer Outlet’te gerçekleştirildi.

Flex 360’ın kullanım kolaylığına dikkat çekmek için gerçekleştirilen etkinlikte yarışmacılar 65 metrelik bir binadan serbest dikey yürüyüş yaparak ödül kazanma şansı için yarıştı. 

Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington, yeni tıraş makinası Flex360’ın tanıtımı kapsamında #ZorluTıraş yarışması düzenledi. Dijital ortamda ön elemesi gerçekleştirilen yarışmada finale katılmaya hak kazanan yarışmacılar, 20 Ağustor Pazar günü Nurol Park’ta bulunan Oasis AVM’de gerçekleştirilen eşsiz etkinlikte heyecanlı anlar yaşadılar. 


Türkiye’de ilk kez bir gökdelenden dikey yürüyüş yaparken tıraş olan yarışmacılara katılımlarından dolayı birer adet Flex 360 tıraş makinesi hediye edilirken, jüri tarafından belirlenen ve zorlu koşulda en iyi tıraşı olan yarışmacı, üç tatil ödülünden birine bir arkadaşıyla birlikte gitme hakkı kazandı. 

Etkinlik ilgili açıklamada bulunan Remington Türkiye Pazarlama Müdürü Ilgaz Güler, “Dünyanın ilk tıraş makinesinin üreticisi olan Remington markası olarak, hedefimiz yenilikçi ruhumuzla daha önce yapılmamış işlere imza atmak. Yeni ürünümüz Flex 360, tıraş tecrübesini daha önce hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyor. Biz de bu kolaylığa vurgu yapmak için, yarışmacılarımızın işlerini biraz zorlaştırmak istedik. House Running yaparken dahi yarışmacılar, yeni makinamızın kolay kullanımı sayesinde sorunsuz bir şekilde tıraşlarını olabildiler. Önümüzdeki dönemlerde de bu gibi etkinlikler düzenleyerek, başarılı işlere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Tuğçe Oral 

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568