Alman kadın dernekleri biraraya geldi

Nurus Münih satış merkezi, Alman iş kadını derneklerinin “Kadının Güçlenmesi” teması ile düzenlediği etkinliğe ev sahipliği yaptı. 

Alman kadın dernekleri biraraya geldi
Women in Real Estate Industry, The Women in Engineering in Association of German Engineers, The Association of Women in Management eV, The Association of German Women Entrepreneurs ve WOMAN's Business Club tarafından düzenlenen etkinlikte, açılış konuşmasını Türkiye’nin ilk kadın sanayicilerinden biri olan Nurus kurucu ortağı Birten Gökyay gerçekleştirdi. Yaşamındaki satır başlarından bahseden Gökyay, Türkiye’de bir kadın olarak fabrika sahibi olma yolculuğunu anlattı ve Türkiye’deki kadın dernekleri hakkında bilgi verdi.


Yaklaşık 200 profesyonelin katıldığı interaktif konferansta iş yaşamında kadın ve erkekler arasındaki iletişime odaklanıldı. 


Tasarım dünyasının önde gelen en önemli platformlarından biri olan ve geleceği şekillendiren dünya markalarını çatısı altında buluşturan German Design Council’a davet edilen ilk ve tek Türk şirketi Nurus, etkinlik ile Alman iş dünyasında önemli bir yere sahip olan iş kadınları ile biraraya gelme fırsatı yakalamış oldu.
Rojda Yıldırım 
Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 00:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568